6000 na hlavu

6000 na hlavu

11. 7. 2015

Ano, tolik dostane země, co příjme imigranty na svoje území. Stojí to za to?

Austrálie lodě s uprchlíky prostě otočí zpět a nedovolí jim přistát u svých břehů. Jak to, že nikde nečtu, jací jsou ti Australané rasisté. Nikde ani slovo. Ani Američané nejsou rasisti. To si smíte jen myslet, ale neříkejte to nahlas, nebo vás označí na xenofoba, rasistu a blba.

Tak nějak to vše nedává smysl a člověk pátrá po pravdě jak žíznivec po vodě a spíš umře žízní, než tu vodu najde. Pořád přemýšlím, proč je EU tak ochotna příjimat hordy polodivokých muslimů, kterým není cizí stínání hlav, mučení, zabíjení vlastních dětí, zohavování žen. Pro Boha, co je k tomu nutí? Máme přece prostředky, aby se tyhle hordy zastavily a vrátily se tam, odkud přišly.

Já nevím, jaký mají naši politici zrak, ale já vidím v imigrantech davy mladých silných mužů, mizivé procento žen a dětí. Tak dobře, pusťme sem rodiny a mladé muže vraťme tam, odkud přišli. Všichni víme co se děje v Cannes a dalších zemích Evropy. Jsme utlačování, zabíjeni a ženy znásilňovány a to vše pod taktovkou EU.

V podstatě máme jediné štěstí, tedy prozatím, že jsme pro ně příliš chudá zem a jejich cílová místa jsou jinde. Tohle ale nebude trvat věčně a zaplaví i naši krásnou zemi a budou se tu roztahovat a nás utlačovat. Nejhorší je, jak nám pořád říkají:

„Nebojte se. Vždyť to jsou jen chudáci, co hledají nové domovy a my jim přece jen pomáháme. Jsme všichni lidé.“

Jenže já se bojím a nikdo mi nevymluví, že to, co se k nám hrne, je islám v jeho nejtvrdší podobě a že toho budeme sakra litovat. Mohla bych mávnout rukou a říct:

„No tak, holka. Nejsi nejmladší, svoje sis užila a odžila, tak drž pusu a krok a hezky poslouchej pány politiky a po vzoru Bělobrádka si je nastěhuj do chalupy a poděl se s nimi o svoje přebytky. Jenže já žádné přebytky nemám, a když náhodou mám, tak je rozdělím mezi naši chudé.

Tak se ptám, kdo je za tím. Člověku dojde, že je tohle někým financováno a že tím dostane EU na kolena. Tak proč to špičky EU trpí? Že by už měli zemi zaslíbenou, kam zmizí, až se v naší plné Evropě usadí ještě muslimská horda? Kdoví, kolik jich vlastně bude? Od některých stoupenců této nesmyslné války, protože to už je válka, se mi dostane posměšků a já bych byla jen ráda, kdybych se hodně pletla.

Myslím, že tady je jediná odpověď. Jako vždy jde v prvé řadě o peníze a o moc. Kdo ji chce strhnout na sebe a ovládnout celou naši maličkou planetu? Ti, co už ji ovládají. Pár procent obchodníků, co si ze Země udělali kuličku na hraní.

Evropa Evropská unie peníze
Autor: Redakce
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Lidmilko, myslím, že "fangle ve větru" je slabý výraz, silnější je "lezprdelky" (Rusko-Amerika-EU-Muslim???)
Elena Valeriánová
Já se ještě podivuji nad jednou věcí, pořád nám EU otlouká o hlavu, že se neumíme postarat o naše Rómy, diskriminujeme je ... však víte. A teď nám sem chtějí nacpat tuto chásku? Vždyť my jsme přece neschopní, jen ať si je nechají. Mě by zajímalo, když jsou tak chudí a ubozí, kde berou nemalé peníze pro převaděče? Jen na ně pomyslím a bere mě hrůza.
Lidmila Nejedlá
ANI 100 000 TISÍC NA HLAVU! Ať už jdou s tím věčným uplácením do......pekla. V čele EU jsou úředníci, kteří nemají o vlastenectví pojem, přehazují jen prachy ze strany na stranu. Je snad naše vláda slepá, hluchá a bez představy o budoucnosti? Jsme jak fangle ve větru.
Květoslava HOUDKOVÁ
Také s článkem souhlasím, ale naše "horní vrstvy atmosféry" stejně udělají vše, aby se zalíbili EU. V článku i jinak je opomenuto další nebezpečí: Že se tu mohou objevit i "zakořenit" nám neznámé nemoci, na které nejsme odolní a neumíme ani léčit!!
Miroslav Štorch
Američané mají vysoký a ostře střežený plot na mexické hranici, odkud jim stejně proudí ilegální ekonomičtí imigranti. Stejný plot si postavila Saúdská Arábie, aby jí ze Sýrie nepřicházeli chudí a nekvalifikovaní lidé. A to jsou lidé stejné muslimské víry a vyznávající stejnou kulturu. Holandská vláda už ustupuje od konceptu multikulturního státu, protože muslimská menšina má vyšší porodnost než je průměr Evropské unie. Kdysi vůdce Libye Muammar Kaddáfí prohlásil, že Evropu dobudou nikoliv armády muslimů, ale muslimské ženy. Všude na světě skupiny živočichů chrání svoje teritorium, kde žijí. Nerozumím tomu, když pod pseudo argumentem humanity do našeho prostoru přijímáme nekvalifikované osoby vyznávající jinou kulturu i víru. O české bezdomovce se český stát tak nestará, jako o cizí mladé lidi, kteří hledají vyšší životní úroveň a neutíkají před válkou. Tam by mělo dojít, podle mého názoru, k vyhoštění do zemí se stejnou kulturou a náboženstvím. Chápu, že je to složitý diplomatický a právní problém. Lepší ho řešit, než je tady živit. Když budou vráceni, tak jich tolik nebude zase přicházet.
Jarmila Komberec Jakubcová
paní Mileno, já děkuji za velmi pěkně a výstiženě napsaný článek se kterým plně souhlasím.Všichni kdo máme děti a vnoučata se děsíme toho co se k nám doslova valí.Politici si nevezmou žádného emigranta k sobě do domečku ale nám doporučují abychom se o ně starali a integrovali je.Už hodně let se integrují a spíše neintegrují Romové.Jak se tedy začlení do společnosti úplně rozdílní lidé třeba z Afriky.Mladí lidé - emigranti by se měli postarat o pořádek ve své zemi a bránit ji.Tak jako naši zemi bránili naši předci.
Eva Krausová
Paní Milen, výstižně jste tento problém popsala. Myslím, že se tohoto problému obává většina lidí v naší zemi. V naší zemi by se spíše mělo pomáhat osamoceným, starým lidem, kteří nikoho nemají a jsou na vše sami, často s málo financemi na přežití. A kdo v této zemi přijde ne vlastní vinou o práci, je rázem mezi chudými a naděje na lepší život mizivá. O výši minimální mzdy, za kterou je nucena pracovat velká většina našich obyvatel nemluvě. To by mělo více zajímat naše pány politiky a nezavírat před tím oči, než neustále řešit co s imigranty...
Alena Várošová
Jak dobře jste to paní Mileno napsala,,mozřejmě taky s Vámi souhlasím máte e všemv plnou pravdu..Určitě bych to nedokázala s takovým vlasteneckým citem napsat.Na tisíckrát díky. Ať si zůstane každý tam,kde patří.Kdo bere ohledy na nás občany ČR a kdo se nás ptá,zda s tím souhlasíme .?
Eva Mužíková
Mili, já sice do toho problému moc nevidím, vlastně spíš se mu vyhýbám, neboť nemám v sobě dost síly, abych mohla žít s případnými děsivými představami, co by nás mohlo čekat. Napsala jsi to opravdu velmi výstižně, jelikož mne Tvé články zajímají, přečetla jsem si i tento.... NECHCI JE TU TAKÉ!!!!
Elena Valeriánová
Mluvíte mi z duše. Nejsem rasista, ale také je u nás nechci. Nebudu se rozepisovat, lépe než Vy bych to nenapsala. Tak jen se pod .vaše slova plně podepusuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.