Najdu někoho, kdo mi porozumí?
Ilustrační foto: ingimage.com

Najdu někoho, kdo mi porozumí?

24. 2. 2016

Navštívila jsem na internetu několik seznamek a chtěla jsem poznat nějakého muže, který by se mnou rád trávil chvíle volna a tak podobně.

Není mi už dvacet, ale i  tak jsem si dělala naděje, že někoho takto "potkám", ale setkala jsem se jen s velikým zklamáním. Muži, co se mi přihlásili, byli buď moc mladí a Ti chtěli něco jiného než posezení u kafíčka a nebo "úchylové", kteří po prvním seznámení chtěli fotku nahého těla. V tom horším případě si chtěli psát nechutnosti.

Je mi už dost let přes šedesát, a tak jsem hledala spíše muže, který by smysl života viděl někde jinde a hodnoty života by řadil zcela jinak.

No budu doufat, že na Vašich stránkách najdu někoho, kdo mi porozumí.

 

 

 

přátelství vztahy a sex
Hodnocení:
(4 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Na podobné téma jsem napsala také i když trochu jinak, ale ještě to nevyšlo.
Elena Valeriánová
Pani Jaroslavo, těžko se hledá partner i daleko mladším ženám, nesmíte to vzdávat. Znám ze svého okolí několik šťastlivců a myslím, že i zde na íčku by se našli. Přeji Vám, ať se ta spřízněná duše brzy objeví. Jak radila Naďa, zkuste naši seznamku. Můj názor je, že tento článek by se neměl hvězdičkovat. Já teda nebudu.
Naděžda Špásová
Paní Jaroslavo, samota není příjemná. Zkuste na modré liště pod Fotem dne rubriku Seznamka. Držím vám palce a přeji hodně štěstí, ať to své najdete.
Jarmila Komberec Jakubcová
Paní jaroslavo, seznamování v našem věku je běh na dlouhou trať. já jsem po delším hledání našla skvělého člověka. Bylo to na konci r.2014 ale měsíc po seznámení mi oznámil, ž má rakovinu plic.Až do loňského léta bral 1x za 14dnů chemoterapie a já stála při něm. Uzdravil se a máme hezký vztah. Tak držím palečky a nevzdávejte to.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.