Fotopříběh: Odpolední vycházka
FOTO: autorka

Fotopříběh: Odpolední vycházka

31. 3. 2016

Velikonoční pondělní odpoledne jsem trávila v přírodě, kam to mám z bytu pouhých 400 metrů. Šla jsem přes louky, kolem pastvin a lesem jsem se vracela domů. 

Na všech toulkách přírodou fotím, náměty nalézám vždy. Tentokráte jsem zkoušela poprvé fotit kytičky z malé vzdálenosti. Dokonce některé záběry jsem pořizovala z polohy "ležícího střelce". Jelikož jsem neměla žádnou podložku, skončilo mé oblečení po návratu domů v pračce. 

Přeji krásné jaro a fotografúm dobré světlo.

 

cestování fotografování
Hodnocení:
(4.6 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Fotky, speciálně ty makrosnímky, se mi moc líbí. Zase jedna, která si umí dobře všímat. :-)
VANDA Blaškovič
Tak nádherné fotografie jsem snad tady ještě neviděla! Překrásné, pani Čípová ! Těším se na pokračování.
Anna Potůčková
Hezké fotky a i já v přírodě fotím nejraději. Souhlasím s názorem, že je v ní nespočet možností a inspirací.
Jana Šenbergerová
Hezké fotky. Zaujala mě duběnka, už dlouho jsem žádnou neviděla. Vypadá docela exoticky. :-)
Dana Kolářová
Děkuji za hezkou odpolední procházku.
Elena Valeriánová
Omlouvám se, nechtíc jsem klikla na špatnou hvězdičku, mrzí mě to. 5*
Elena Valeriánová
Příroda je kouzelnice a Vám se to, Aničko, daří krásně zvěčnit. Mám ráda takové fotečky, zdánlivě obyčejné, přitom však tak krásné. Taky chodím a fotím, mám na svém profilu několik článků a fotoreportáží s podobnou tématikou. Přejí i já Vám DOBRÉ SVĚTLO.
Hana Rypáčková
Moc hezké Aničko.Nejhorší je zase se zvednout. /Pro někoho, pro mne /.U mne vede plicník.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.