Vyplnění volného času
Ilustrace: autorka

Vyplnění volného času

12. 9. 2016

Před rokem jsem odešla do důchodu a nevěděla, co s volným časem. Tak jsem začala více jezdit na kole, zakoupila permanentku do divadla a přihlásila se do kurzu angličtiny. V březnu mi padlo oko na letáček o kurzu malování. A moc se mi to zalíbilo.

Výsledek mého snažení můžete vidět v mé galerii : moje malby. Zdravím, Milena

zábava
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Krásné! Podařilo se vám odhalit své vlohy. Všechno, co nám působí radost, obohacuje nejen nás. Dotýkáte se skrze oči spřízněných duší.
Jiří Libánský
V těch obrazech je to, co se v žádném kurzu naučit nedá.
Alena Vávrová
Máte krásného koníčka a co víc, máte k němu předpoklady. Moc se mi vaše obrázky líbí, zde nejvíce skotská vysočina, tam bych se chtěla podívat ;-).
Jitka Chodorová
Moc pěkné paní Mileno, talent jistě máte, jen jste si ho v kursu ještě zdokonalila.jen tak dál. Díky.
Eva Balúchová
To je krásný koníček.Musí být nádherné si se stojanem stoupnout v přírodě a malovat.I ostatní vaše aktivity jsou zajímavé.Užívejte si i nadále důchodu.
Ladislav Vesecký
Máte talent. Moc pěkné.
Karel Kafka
Jojo,i já obdivuji. K.
Naděžda Špásová
Mileno, máte krásné obrázky. To nelze naučit, to je ve vás, ale to jste určitě věděla. Trochu se v tom vyznám. Tak držím palce ve vaší další tvůrčí invenci. *****
Zuzana Pivcová
Zrovna jsem chtěla napsat, že takhle krásně malovat by se asi jen tak v kursu nenaučilo. Tam se možná člověk naučí základy různých technik malování, ale talent je víc, ten je dán. Podobně je to s hudbou, tancem, poezií, i sportem. A malujete i volně v přírodě?
Marie Seitlová
Mileno, krásné obrazy. Asi jste už určité vlohy měla, kurs k tomu jen dopomohl, jen tak dále.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.