Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

15. 4. 2017

Toto město není nijak zajímavé. Je v něm jeden z nejstarších kostelů u nás a v létě, kromě jiného, se tu koná jeden známý rockový festival. Kdysi tu bylo moc hezké nádraží, bylo zbouráno a místo něj bylo postaveno nové, podle mě děsné. Jednu dobu tu vlaky nestavěly, nyní je zastávka obnovena.Za války bylo součástí Sudet. Hezké hádání.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Konečně to mám, to byl ale šperk! Várečné právo potvrdil městu Rudolf II. v roce 1579. ještě nápověda-vynálezce ofsetového způsobu tisku.
Marie Pudichová
Možná se mýlím, ale myslím, že jsem to našla. Je to na 3 písmena?
Jitka Hašková
Už vím, ten festival je velmi známý, momentálně bojuje o své přežití v tomto městě, protože město chce tento areál měnit. Také je tam známý pivovar, kde byl zaměstnán jeden velmi známý politik v předchozím režimu.
Naděžda Špásová
Tak ještě jedna, ten festival je nářez.
Zuzana Pivcová
Prošla jsem nabídku festivalů, ale nenašla.
Naděžda Špásová
Malá nápověda, ten festival je v srpnu.
Helenka Vambleki
Půl hodiny hledám, dle indicií jsem zatím nenašla

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.