Informace k příjezdu na setkání v "redakci I60"
Foto: autorka

Informace k příjezdu na setkání v "redakci I60"

4. 1. 2018

Moc se na Vás všechny těšíme, proto Vám nabízíme doprovod na toto setkání, abyste nemuseli nikde bloudit. Jedná se o příjezdy vlakem na Hlavní nádraží, tam Vás příjede asi nejvíce. Pokud by potřeboval ještě někdo odjinud, napište, všechno lze zařídit. V Praze se dohodli, že budou v letošním roce opravovat to, co nestihli v tom loňském, a ještě k tomu něco přidali, takže máme spoustu uzavírek a změn v MHD.

Jak jsem četla předběžné příjezdy, budete postupně přijíždět od 11.00 hod. do 12.36 hod., možná se ještě někdo ozve.

 

Nabízíme tuto variantu:

10.30 h - 12.00 h Hana (mohu i dříve, pokud bude někdo chtít)

12.00 h - 13.00 h Olinka (bude u ní spát Maruška Pudichová po noční cestě, tak proto jsem nabídla, aby přijely až později).

Sraz bychom si daly v hlavní hale nádraží u vchodu do metra směr Letňany.

 

Je to jen návrh, diskutujte s námi, všechno můžeme změnit dle Vašich požadavků. Jen prosím potvrďte, kdo přijede a v kolik.

Samozřejmě dostanete mé telefonní čislo, ale nabídněte přátelství a budete ho mít ve vzkazech.

Pokud bude někdo potřebovat něco nakoupit, není problém, stavíme se cestou.

A můžeme pokračovat v diskuzi.

Těší se na Vás Hana a Olinka

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Někde to už popsal Radek, nevím kde, takže: z nádraží se dáš doprava parkem k tramvaji, sedneš do devítky směr centrum, vystoupíš na. zastávce Národní třída. Národní přejdeš a jsi na Perštýně. Tam se raději zeptej kudy na Staroměstské nám. Nebo zavolej, přijdu ti naproti. Lépe to neumím.
Helenka Vambleki
Já jako opozdilec přijedu na hlavní až 13.50, protože ještě ráno pracuju a jedu z Ostravy 10.36. Při všech změnách v MHD, prosím popište nejkratší cestu k redakci, ať nedorazím až na záverečnou v 17 hodin :-)
Drahomíra Stínilová
Díky za informaci.
Marie Seitlová
Tak já bych měla přijet ve 12:04, s Olinkou se dobře známe, tak se nebude problém
Zuzana Pivcová
Tak to je dost závažná informace. jedná se ale o pozvání do redakce, které tu poprvé zaznělo už před několika týdny. Takže upřesňuji: Ve středu 10. 1. ve 14 hod. v budově Pražského kreativního centra, Staroměstské nám. 1/4, ve 3. patře, kde mimo jiné sídlí i redakce i60.
Radovan Cakl
O datu konání se na chatu Redakce i na hlavním chatu občas píše od 12.12.2017, naposledy dnes na chatu Redakce v 10:32.
Drahomíra Stínilová
Nějak mi tam chybí dost podstatná informace Kolikátého!
Hana Polednová
Libore, my tam ale nebudeme přes hodinu postávat. Podle příjezdu vlaků si vyzvedneme své ovečky a půjdeme. Proto jsme si to s Olinkou takhle rozdělily.
Libor Farský
Zdá se mi nepraktické místo srazu v hlavní hale když je to přes hodinu postávání. Nebylo by lepší v nádražní restauraci? Tedy pokud funguje, já tam nebyl už několik let.
Hana Polednová
Díky Zuzko, upřesníme ještě.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

14%

Dlouhé letní večery

13%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

12%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

12%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%