Pozvání na jižní Moravu
Foto: Alena Tollarová

Pozvání na jižní Moravu

18. 8. 2018

Milí íčkaři, byl vznesen požadavek, abychom navštívili vinný sklípek na jižní Moravě. Jelikož se k organizaci (i přes sliby) nikdo nemá, oslovila jsem též íčkaře z Mikulova Boleslava Komárka. Doporučil sklípek a 5 minut od sklípku nocleh v penzionu. Zatím jsme vybrali 2 apartmány s veškerým zařízením a terasou s pěkným výhledem. Noc na osobu by stála 420 Kč a degustace s občerstvením ve sklípku 250 Kč. Možnost všeho k dokoupení.

Původně jsem plánovala termín v říjnu, ale prý září je stálejší počasí, tak co takhle třeba v září 19. -20. 9. Pokud by si chtěl někdo pobyt prodloužit, tak po domluvě s majitelem. Mikulov je pěkné město, je tam zámek a hezký výšlap na Svatý Kopeček. Případně se dá zajet do Lednice.

Dotazy a návrhy pište do příspěvků nebo do vzkazů.

Těšíme se na vás.

Hodnocení:
(5.2 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Zkudila jsem penziony v Mikulově a blokla si ve Fontáně od po do stř. jednolůžák, když to vyjde( nechci platit předem), z Mikulova do Brna to ve středu dám...
Hana Rypáčková
Aha, to v jednim dni nedám. Miluji Mikulov...
Jiřina Hájková
Evi,já bohužel nemůžu,protože Stáňa už bude v práci.Užijte si to možná se potkáme jinde.
Helenka Vambleki
Když to je bez noclehu, tak to bych možná mohla, byla bych v Brně v 9:57
Libuše Křapová
Evi, se mnou počítej :-)
Oldřiška Šálková
I já pojedu, pokud zdraví a jiné okolnosti dovolí
Anna Potůčková
Pokud budu moci, pojedu ráda i do toho Brna
Eva Balúchová
Pozvání na jižní Moravu platí,jen se změnilo místo setkání.Jelikož někteří se ozvaly pozdě a museli jsme nahlásit počet do sklípku i na ubytování (někteří se ještě vůbec neozvali)tak jsme se dohodli,že se sejdem 19.9. dopoledne v Brně.Uděláme si pěkný den,pojíme,popijem a pokecáme a večer se zase rozjedem.Může přijet každý komu se to hodí,hlavně musíme sladit čas setkání.Moc děkuji Bolkovi Komárkovi,který dělal co mohl,bohužel to nevyšlo.
Eva Balúchová
Prosím všechny kdo se chystá do Mikulova,ať mě napíše vzkaz.Musíme zamluvit noclehy.
Oldřiška Šálková
Kdy se budou vědět prosím další informace ? Děkuji předem za info

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.