Pozvání na jižní Moravu
Foto: Alena Tollarová

Pozvání na jižní Moravu

18. 8. 2018

Milí íčkaři, byl vznesen požadavek, abychom navštívili vinný sklípek na jižní Moravě. Jelikož se k organizaci (i přes sliby) nikdo nemá, oslovila jsem též íčkaře z Mikulova Boleslava Komárka. Doporučil sklípek a 5 minut od sklípku nocleh v penzionu. Zatím jsme vybrali 2 apartmány s veškerým zařízením a terasou s pěkným výhledem. Noc na osobu by stála 420 Kč a degustace s občerstvením ve sklípku 250 Kč. Možnost všeho k dokoupení.

Původně jsem plánovala termín v říjnu, ale prý září je stálejší počasí, tak co takhle třeba v září 19. -20. 9. Pokud by si chtěl někdo pobyt prodloužit, tak po domluvě s majitelem. Mikulov je pěkné město, je tam zámek a hezký výšlap na Svatý Kopeček. Případně se dá zajet do Lednice.

Dotazy a návrhy pište do příspěvků nebo do vzkazů.

Těšíme se na vás.

Hodnocení:
(5.2 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Na dálku si s vámi všemi co tam budou připiju. A koukejte někdo udělat fotodokumentaci ať my, co budeme doma máme pak na co koukat. Mikulov je krásný. Já tam byla ve sklepě, myslím že se jmenoval Turold. Moc se nám tam tenkrát líbilo.
Helenka Vambleki
Středa a čtvrtek? Tak beze mne. Ve čtvrtek mám vystoupení v Maryšce, budu číst své výtvory
Oldřiška Šálková
V Mikulově je moc krásně, stojí za to jet a užít si
Anna Potůčková
To zní hodně lákavě, určitě by mnozí jeli vlakem, který jede přes Hulín, kde bych případně já přisedla. Konečně bych někoho poznala také osobně.
Hana Rypáčková
Je to ano, a zeptej se na možnost malého psa Vendu...
Soňa Prachfeldová
Evko ńemohu, škoda, Mikulov je překrásný, letos jsem tam už byla a loni též , v tu dobu jedou mladí pryč a naše zvířátka nás potřebují.
Eva Balúchová
Čekám na vyjádření majitele penzionu,pak napíšu všem podrobnosti.
Věra Ježková
Hezky si to užijte. :-)
Marie Novotná
Díky za pozvání.Bohužel ,nepřijedu,budu s Bohumínem v Tatrách,tak snad jindy.
Hana Polednová
Evi, ráda bych jela, ale začíná nám zrovna v tomto týdnu zimní semestr na U3V. Škoda, Mikulovem jsem také jen projížděla, neznám krásy tohoto města. Budu všem přát, aby se výlet vydařil a ráda si o tom přečtu a podívám na fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.