Bowling Praha - 8. 1. 2020
FOTO: autorka

Bowling Praha - 8. 1. 2020

6. 12. 2019

Milí íčkaři,
zvu vás na pražské setkání, které se uskuteční v Bowbaru v Praze 3, ve středu 8. 1. 2020 v 15.00 h.

Zakoupila jsem 4 vouchery s 50% slevou a máme rezervovány 2 dráhy na 2 hodiny bowlingu od 15.00 h do 17.00 h. Může se zúčastnit až 12 hráčů.

Místo konání:
Bowbar, Bořivojova 83, Praha 3-Žižkov  (nepřezouvá se zde)

Jak se tam dostanu?
Tramvají č. 5, 9, 15, 26 - zastávka Lipanská, projít Lipanskou ulicí a dále doprava Bořivojovou až k bowlingu (z Hlavního nádraží 2 stanice).

Napište, prosím, kdo bude mít zájem přijít.

Těší se na vás Hana

 

Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Vysvětlím proč středa. Určené hodiny na vouchery jsou 15.00-19.00 h. Při rezervaci jsem měla požadavek, abychom mohli začít v 15.00 h, aby se všichni dostali včas domů. Věřte mi, že to byl velký problém najít 2 dráhy na 2 hodiny od 15.00 h. Volnější to bylo až později. Vysvětlení hlavně pro Álu T, vím, že má hlídací středy a je mi to líto, že se nemůže zúčastnit. Tak snad se příště povede rezervace na jiný den. Jsem ráda, že se zase sejdeme nejen u piva, ale hlavně u toho bude přima zábava jako vždy. Na čtvrtky nebudu nic plánovat, většině lidí to nevyhovuje.
Jitka Hašková
Hanko, já se můžu přijít jenom do ať a povzbuzovat. Rameno nemám ještě v pořádku.
Alena Tollarová
Hani, prima, že se zase staráš o zábavu. Bohužel ve středu asi volno nedostanu, to mám na starosti vnoučata. Ale věřím, že se vás sejde hodně a zahrajete si.
Věra Ježková
Hani, píšu si. Dovolí-li zdraví a nebude-li náledí, moc ráda přijdu. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.