Přátelé
Ilustrační foto: pixabay.com

Přátelé

26. 5. 2021

Píši toto oslovení proto, protože jsem si myslela, že už trochu přátelé jsme. Píši do íčka od samého začátku a bylo mi tady s vámi dobře.. Nemyslím si, že všechno, co jsem napsala, se vám muselo líbit, ale buď jste se hodnocení nezúčastnili, nebo vaše kritika byla laskavá.

Tak jsem se snažila i přistupovat já k vám. Měla jsem dojem, že některé z vás už znám dobře. Mohli jsme si psát o všem i o drobných úspěších i neúspěších. a byli jsme k sobě chápaví, nebo si to alespoň myslím.

Najednou se stalo ale něco, co je opravdu nepříjemné. Zjevil se totiž mezi námi prudič. Nebudu ho už popisovat, protože už jsem to udělala. Je zajímavé, že se nejvíce zaměřil na mne a začal mi systematicky otravovat život. Ono se to chvíli vydržet dá, ale já raději ustoupím, protože moudřejší to tak dělá. Atmosféra tady zhoustla a prudič už se snaží dostat pod kůži, jak jsem si všimla, i někomu dalšímu. Už mi tady není opravdu dobře.

Napsala jsem tedy nakonec báseň o lásce, ale i do toho se prudič zapojil, i když myslím, že nemá o lásce ani potuchy. Ta báseň byla pro vás, kteří jste mi projevovali svoji přízeň. Tu lásku v srdci si nechávám a možná, že až tady bude jiné ovzduší, se ještě vrátím.

P.S. Vím, že se prudič ještě zapojí a na závěr se mě ještě jednou pokusí otrávit. Mě se to už ale netýká. Je to jenom jeho problém.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Novotná
Určitě neodcházet, jen si oddychnout od prudiče. Bude čas připravit další básničky a články. Je nás víc, kteří čtou a nekomentují (jen někdy ) . Hani ,nevzdávej se a kašli na prudiče ,vyškrtni ho z přátel a dělej to ,co Ti dělá dobře .Přátelé zůstávají.
Zuzana Pivcová
Hani, každý vnímá podle sebe a jinak, a to, co jednomu připadá neúnosné, by druhý za tak nepřijatelné nepovažoval. Tady plně přijímám Jítino vyjádření, že zjistila, že neodešla kvůli nim (prudičům), ale kvůli sobě. Ale rozhodla ses, a pokud budeš považovat za přínosné se zase vrátit, tak to bude fajn.
Hana Šimková
Všem, všem, všem děkuji, až na toho co se zase ozval s nějakým nesmyslem. Neříkám, že se mi nebude po vás stýskat. Bude a hodně ,ale počkám si jestli se atmosféra nějak vyčistí a když se to stane, tak se asi ráda vrátím. Nechci bojovat s nějakým prudičem. Ještě jednou děkuji, byla jsem tu opravdu ráda a v této době mě to psaní opravdu pomáhalo. Vidím však, že už mi to radost dělat nebude.
Jitka Caklová
Paní Hano, zažila jsem několik prudičů a dokonce jsem kvůli nim jednou z íčka odešla. Po krátkém čase jsem zjistila, že jsem neodešla kvůli nim, ale kvůli sobě a začalo se mi stýskat, přestože pro mě je íčko žrout času. Tak si "plavu" svým tempem a stylem, který vyhovuje mně a je mi dobře. Věnovat se pravdě někoho jiného je ztrátou vlastní energie a posilování energie "prudiče".
Martin Vrba
https://www.youtube.com/watch?v=9kqx35H5MM0
Václav Soukup
Paní Hano vydržte s tím odchodem ! Pan Vrba se včera ve 21.00 hod. v diskusi k Vašemu příspěvku " Prudič " omluvil a já věřím, že to myslí vážně ! Vždyť by Vám Vaše " kámošky " chyběly !
Dana Procházková
Paní Hano, je škoda, že se tímto článkem loučíte. Pokud vidím pod článkem nebo v diskusi jméno pisatele, o kterém vím, že je to takový strýc Rejpal, dávno jeho připomínky nečtu a jen přeskočím na serióznějšího pisatele.
ivana kosťunová
Hanko, neděláte doře ( citát z filmu :)) ) Prudiči jsou všude, před těmi neutečete. Jediná obrana proti nim je- nebrat je vážně a důsledně ignorovat. Vím, co mluvím, také jsem si to prožila :))
Libor Farský
Haničko, zkus to vzít s humorem, ten máš přece skvělý! Ale teď vážně, já bych Tě moc moc postrádal ♥
Anna Potůčková
Hanko, stejně jako dva předešlé komentáře....Nenechej se otrávit někým, kdo Ti nestojí za to. Nejlepší je na takové tzv. prudiče nereagovat, je ignorovat a myslet si o nich své.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.