Nevinná bílá
FOTO: autorka

Nevinná bílá

22. 6. 2021

O bílé barvě  se říká, že je barvou nevinnosti. Ale v tomhle případě  je v tom bílá vlastně nevinně. Nemůže za moji chuť připojit se k výzvě a najít pár fotografií, kde by určující barvou byla bílá. Sice to není přesně  podle původní předlohy, ale snad to nebude vadit. 

Moje nevinnost je sice dávno pryč, ale přesto mám bílou ráda. Je v ní pro mě jemnost, světlo, duchovno a čistota. Začátek života. Miminka v bílých oblečcích, stromy na jaře obalené bílými květy, nevěsty v bílých šatech, bílá jako barva příměří, bílá jako barva světla, skrývající v sobě celé barevné spektrum. A je toho mnohem víc. Bílá prý chrání před negativními energiemi, léčí tělo, mysl a ducha na všech úrovních.

Tak pro vás mám pár fotografií a budu doufat, že vám přinesou alespoň trochu čisté radosti.

 

fotografování Moje barva
Hodnocení:
(5.1 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Vlasto, to je nááádhera. Květy, jehňátka, kůzlátka,labuť, nádherná nevěsta s roztomilí kluci, to je pastva pro oči. Díky že jsi se přidala.
Dana Puchalská
Hezké pojednání o bílé barvě. Děkuju.
Naděžda Špásová
Bílá sice není moje barva, ale samozřejmě ji nosím, fotky jsou krásné. :-)
Alena Vávrová
Moc krásná bílá ve všech podobách.
Zuzana Pivcová
Je to opravdu krásně podaný vztah k barvě, moc děkuji. Bílou nosím minimálně, tak maximálně nějaké tričko, ale líbí se mi zvlášť na mladých.
Martina Růžičková
Krásně zpracované téma "BÍLÁ" :-).
Jana Šenbergerová
Omlouvám se, to já. Kopřiva je v tom nevinně. Přehlédla jsem, že se neodhlásil. Možná by se mnou ani nesouhlasil.
Pavel Kopřiva
Máte můj obdiv. Krásně jste nám představila barvu, která nikdy nepatřila k mým oblíbeným, ale teď vidím, že je opravdu krásná.
Daniela Řeřichová
Nádhera! Děkuji, bílou jsem si přála tady vidět.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.