Tam se ráda vracím - Kroměříž
FOTO: Anna Čípová

Tam se ráda vracím - Kroměříž

24. 11. 2021

Míst, kam se ráda vracím, mám několik. Patří mezi ně i Kroměříž (přezdívaná Hanácké Athény) s krásným historickým centrem, Arcibiskupským zámkem a s Květnou a Podzámeckou zahradou. Nejraději se procházím v Podzámecké zahradě, která se rozkládá mezi zámkem a řekou Moravou. Travnaté plochy jsou protkány spoustou cest a vodních kanálů, je zde vysázeno přes 200 druhů vzácných stromů, nacházejí se zde tři rybníky, řada staveb a ZOO-koutek.  

Letos jsem byla v Kroměříži dvakrát. Poprvé začátkem června a podruhé na konci října. Pokud napadne na Hané do konce roku sníh, tak navštívím Kroměříž potřetí. Jsem totiž zvědavá, jak vypadá zahrada pod bílou peřinou.

Zvu vás na procházku do krásného prostředí a oázy klidu.

Přeji pěkné dny a ať nás neduhy míjejí velkým obloukem.

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Bezva podzimní oáza klidu, těším se na zimní.
Eliška Murasová
Aničko, parádní podívaná. Nafotilas to nádherně, děkuji! Už jsem úplně natěšená. Chystáme se s mužem navštívit, ale letos už ne.
Martina Růžičková
Kouzelná procházka nádherným parkem. Moc se mi líbí srovnání míst v letní zeleni a v zářivých barvách podzimu. Díky za krásnou podívanou :-).
Dana Puchalská
Aničko, to je nádherná galerie fotografií z města, kterým jsem vždy jen projížděla. Děkuju.
Jitka Hašková
Děkuji za krásnou procházku podzámeckou zahradou. Kroměříží jsem kdysi, před mnoha lety, pouze projížděla a měla jsem čas jenom na krátkou zastávku na náměstí před zámkem a v Květné zahradě.
Anna Potůčková
Mám toto místo také moc ráda a pokud tam pojedeš letos ještě jednou, mohla bych tam za Tebou také dojet určitě také Maja Měchurová, Maruška Foltýnová - Kroměříž máme na dosah
Věra Ježková
Děkuji. V Kroměříži jsem nebyla.
Jan Zelenka
Nádherná procházka. Kdysi dávno jsme v Kroměříži strávili se ženou celý den a prošli jsme, co se dalo. Moc pěkné město.
Daniela Řeřichová
Aničko, moc děkuji za krásné fotografie. Připomněly mi šťastné chvíle, kdy jsme s manželem jezdili do Květné zahrady před návštěvou sv. Hostýna.
Blanka Lazarová
Aničko super, také se mi líbí Podzámecká zahrada, dokonce o trochu víc než Květná. Ale celkově : v obou je pěkná procházka. Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.