Obrázky z cest - Mikulov
Všechny fotografie: Blanka Lazarová

Obrázky z cest - Mikulov

23. 4. 2022

Mikulov je malebné městečko asi 50 km od Brna a přímo nás vybízí k jarní procházce. Cílů k návštěvě je tu nespočet:  ZÁMEK MIKULOV - ZAHRADY - SVATÝ KOPEČEK - KOZÍ HRÁDEK - DIETRICHSTEINSKÁ HROBKA - LOM U MARIÁNSKÉHO MLÝNA …. Každý tu najde něco zajímavého. Můžete se jen tak „courat“ městem, posilnit se dobrým mokem, vyšlapat si do výšin, kde vás čekají krásné výhledy na Pálavské vrchy nebo až k našim sousedům do Rakouska.

V okolí Mikulova je také hodně co k vidění. Na internetu už si každý může vybrat dle libosti, např. na   https://www.rogelli.cz/mikulov/

My se tentokrát prošli pouze po Mikulově a mě mrzí, že jsem nevěděla o lomu u Mariánského mlýna. Tam se musíme zajet podívat při příští návštěvě.

Snad vás moje fotky nalákají také k výletu.

cestování fotografování města a obce
Hodnocení:
(5.1 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Ráda jsem si díky fotkám zavzpomínala na toto krásné město. S přáteli jsme tam před několika lety strávili vydařený prodloužený víkend a Pálavu a její okolí jsme si zamilovali.
Alena Tollarová
Do Mikulova jsem se podívala před pár lety díky kamarádce z íčka Evě a teď jsem si ho připomněla Tvými fotkami.
Dana Puchalská
Já jsem tam kdysi byla. Bylo to pěkné město. A když vidím tuto fotogalerii, musím uznat,město rozkvetlo do krásy. Děkuju Blanko .
Anna Potůčková
V Mikulově jsem byla asi tak 3krát, ale pokaždé když jsem byla dvacetiletá. Sloužil tam na vojně kamarád, tak jednou to bylo z tohoto důvodu a dvakrát jsme tam byli s mládeží na zájezdě. Přiznám se, že bych tam ještě někdy jela nebot tam je toho k vidění dosti. A v blízkosti pak je Pálava. Díky za fotky, díky za článek - vrátily mně fotky o 40 let zpět :-)
Naděžda Špásová
Mikulov je moc hezké město, v ulicích jsem nebyla, ale před lety jsme tam stavěli s autobusem, když jsme jeli do Chorvatska.
Daniela Řeřichová
Blanko, parádní fotografie, zvláště detaily. Do Mikulova jsme s manželem jezdili, krásné je i okolí. Moc mi to chybí.
Jan Zelenka
Krásné místo. Kdysi dávno jsem tam byl, ale už si nepamatuji.
Vladislava Dejmková
Vždycky, když Mikulovem projíždím, říkám si, že se někdy musím zastavit. Snad na to opravdu někdy dojde. Díky za inspiraci dobrými fotografiemi.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.