Fotoreportáž: Předjaří - doma i za humny
Všechny fotografie: Soňa Prachfeldová

Fotoreportáž: Předjaří - doma i za humny

18. 2. 2023

Předjaří - doma i za humny. Jaro se připravuje. Doma rozkvétají jarní kytičky, venku na nás dýchá svěžejší vzduch, doprovázený cvrlikáním ptáčků. Už se jim nechce ani moc chodit na krmítka,  širý svět ve vzduchu je pro ně zajímavější. Připravují se stavět hnízdečka pro mladé, napijí se z louží a je jim veselo. Také slunce i když je skoupější, začíná hřát a umí rozzářit krajinu.A věřím i nás lidi.

Přeji nám všem, abychom předjaří pociťovali i my  jako předzvěst jara, jara, jako vzkříšení nových životů, nálad a nadějí.

fotografování příroda
Hodnocení:
(5.2 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Já stále ještě přikrmuji a ptáčci si mé návštěvy u krmítek dost hlídají a vítají mě štěbetáním. Ale na jaro se samozřejmě těším. Dnes je to tu hodně aprílové, ale je to tak, je cítit předjaří.
Libuše Heulerová
Soni, díky za krásné kytičky....je to pokoukáničko.
Soňa Prachfeldová
Alen pravda, také bych někam jela za teplem a sluncem, dočkáme se. V Píllnitz to musí být krásné, také bych krokusy chtěla vidět. Podívám se na web, možná by snacha jela se mnou, ať nejedu sama. Jo a synovi jsem koupila wellnes pobyt ve FL na zahájení LS a nám jsem zamluvila na červen. A v březnou jedu s mojí nastávající osmnnáctkou vnučkou do Lázní Mšené. Tak se těším. Všichni nemůžeme, máme slepičky a králíky a psy aaaa :-)
Daniela Řeřichová
Hezká galerie kytiček pro potěchu oka i duše.
Alena Tollarová
Soni, mně připadá, že ta podivná zima/nezima se ještě potáhne :( Okna mám také barevná kvetoucími orchidejemi a anturie se pěkně červená. Včera jsem koupila hrášek na setí a naše auto už svrbí kola před zamýšleným výletem do Pillnitz za krokusy.
Miloslava Richterová
Pěkné květiny na okně, to mám též ráda. U nás krmítko ještě stále plné sýkor, ale zahrádka se probouzí a políčka už se zelenají. Jaro je za dveřmi. Není to krása, není to důvod k radosti ? :-)
Dana Puchalská
Soni, děkuju za milý příspěvek o předjaří . Ano, máš krásné květiny. Nemáš náhodou,jak říkal můj kamarád ZELENÉ PRSTÍKY ?
Vladislava Dejmková
Krásné květiny! Obzvlášť v tomto období mi také dělají velkou radost a hýčkám si je. I to jaro jsem včera cítila ve vzduchu, už se blíží…
Jan Zelenka
Kytky máš skutečně krásné. Tohle už se nikdy nenaučím.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.