Srpnové toulky
Všechny fotografie: Anna Čípová

Srpnové toulky

12. 9. 2024

Tropické teploty letošního srpna mě dost omezovaly. Netroufala jsem si na dovolenou ani na celodenní výlety. Z bytu jsem vyrážela v ranních nebo večerních hodinách. Podnikala jsem výlety a vycházky do blízkého okolí města Rožnova p.R.

Na toulky si většinou beru fotoaparát a snažím se zachytit zázraky přírody a malebnost krajiny. Jak se mi to daří, můžete vidět ve fotogalerii. Snad vás zaujmou beskydské vrcholy, vodní hladiny, flora a fauna.

Přeji hezký zbytek léta a hodně barevný podzim.

 

 

 

 

fotografování města a obce příroda
Hodnocení:
(5.2 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Aničko, jako vždy. Co fotka, to klenot. A popisky potěší, bez nich to není ono.
Daniela Řeřichová
Aničko, krásné toulky, poeticky viděné a zobrazené. Děkuji.
Alena Vávrová
Anko, dík za sdílení Tebou zachycené krásy Valašska. Opět jsem si i zavzpomínala na Soláň s Tebou.
Martina Růžičková
Aničko, krásné záběry z horkého léta.
Jana Šenbergerová
Aničko, každá tvoje procházka nebo výlet je i pro nás přínosem, když se o ni s námi podělíš. Díky a ať ti nohy a síly slouží co nejlépe.
Marie Seitlová
Aničko, nádhera. Ty vždy potěšíš tvými krásnými pohledy.
Naděžda Špásová
Aničko, moc hezké fotky jako vždy, ten kraj neznám. Taky si vždycky beru foťák, když jedeme na procházku. :-)
Vladislava Dejmková
Aničko, tvoje fotografie mě vždycky potěší. Jsou elegantní, čisté i laskavé.
Jana Kollinová
Líbí se mi nabídka momentek z toulek v přírodě i výběr objektů pro zvěčnění krásy okamžiku dle duševní inspirace fotografa.
Anna Potůčková
Aničko to je opět moc velká pastva pro oči. A pro mě zejména fotky na kterých je voda. Fakt nádhera!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.