Máš teplé dlaně

Máš teplé dlaně

20. 5. 2013

Máš teplé dlaně,
proudí v nich něžný cit,
vzpomínám na ně,
toužím je uchopit.

Máš modré oči,
poblouznit umějí,
do mysli vkročí,
roznítí naději.

Máš jemná ústa,
smějí se zvesela,
touha má vrůstá
do tebe docela.

Jak čistá řeka
plyneš i zůstáváš,
mně, jež tu čeká,
svou vodu podáváš.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Zima, ve strachu před jarem se opevnila ve staré budově, odkud si ji pak přinášíš do slunečného dne ve svých prokřehlých rukách. A teplé dlaně jsou připraveny Ti je zahřát.
Jitka Chodorová
Tady se v krásných verších objevuje Zuzčina zamilovanost,ale vím,že ten,na koho v té chvíli myslí,to náležitě oceňuje.Vždyť se máj,lásky čas.
Hana Procházková
My milovníci poezie oceňujeme, Zuzko, Tvoji schopnost krásného slovního vyjádření citů - přála bych Ti, aby je dokázal ocenit ten jeden, na kterého v tu chvíli myslíš.
Nina Šachová
Nic jiného než nádhera se u Zuzčiných veršů nedá napsat.
Jana Šenbergerová
Chce se mi zeptat, jak víš, že má teplé dlaně, modré oči, jemná ústa, která mě svým úsměvem zcela odzbrojí, že plyne i zůstává a hasí mou žízeň po životě...ale vím, že obě víme své, jen ty to tak krásně vyjádříš, jak já bych to nesvedla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.