Jarní toulky s partnerem na inzerát
Ilustrační foto: Pixabay

Jarní toulky s partnerem na inzerát

8. 4. 2022

Je mnoho tváří jara, ale letošní jaro je pro mne jedno z nejhezčích. Podotýkám, že možná ne jen pro mne. Jsem (starší) žena, které letošní jaro vlilo ještě energii a chuť do života. Nikdy jsem nevěřila na lásku přez inzerát. Potkalo to i mne.

Seznámila jsem se díky počítači, který jsem si také pořídila teprve před dvěmi roky - s mužem, který mi nabídl přátelství.

Bylo to ze začátku nesmělé, nedůvěřivé, myslím, že oboustranně. V prvé řadě nás rozdělovala národnost a třídní zařazení a trochu i věk. Dali jsme si schůzku v restauraci - na čajíček. Ale oba dva jsme zjistili, že sice možná hezké posezení u čaje, ale procházka by byla lepší. Příště jsme si vyšli do průhonického parku. Byl sice konec března, ale překrásná neděle. Ano, to bylo to pravé. Já, ač nejsem zvyklá chodit kilometry, šlapala jsem o sto šest.

Za čtrnáct dní - opětně krásná neděle, tak jsme se vydali na procházku opět. Zaznamenali jsme mnoho změn, jak se příroda probouzí. Slíbili jsme si, že v dubnu opětně park navštívíme. Ano, zase procházka. Dnes jdeme opětně na to samé místo, kde je stále co obdivovat, těšíme se, že uvidíme spoustu rostlin kvést a nemyslete si, že bych byla zklamaná, že stále chodíme na jedno místo, tolik krásy se nedá shlédnout za pár víkendů.

Myslím si, že v procházkách do (našeho) parku budeme pokračovat po celý rok. Krásné jaro-nemyslíte? A s mužem jsem (zatím) šťastná. Byla bych sama, i když mám velkou rodinu. Nyní mám někoho, na koho se těším, s kým mohu promluvit, poradit se a hlavně se zasmát a to přeci k jaru a k životu patří! Co více bych si mohla ve svých 64 letech přát!

Můj příběh vztahy a sex
Hodnocení:
(5.1 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Faldynová
Také já přeji mnoho radosti v novém vztahu. Jsem ráda, že je o dva spokojené lidi na světě víc!
Dušan Brabec
Hezký článek. Také mám větší rodinu. Ale někoho, na koho bych se těšil, s kým bych si promluvil a zejména s ním společně sdílel zážitky, zatím stále (a marně) vyhlížím. Takže držím palečky...
Anna Potůčková
Držím pěsti, přeji Vám oběma hodně štěstí. Potvrzujete pořekadlo že LÁSKA kvete v každém věku! A k těm procházkám na jedno místo asi tolik. I kdyby člověk na tato místa šel i v jednom dnu vícekrát, vždy se v přírodě najdou odlišnosti, jen je třeba se okolo sebe dívat.
Zdenka Soukupová
Boženo, nedávno jsem tu zmínila rčení jedné kamarádky: s novým jarem novou lásku. Vám se to podařilo. Tak ať Vám to klape a na procházkách šlape.
Lidmila Nejedlá
V 64 letech? Ideální věk pro skotačení životem. Ať se daří.
Marie Seitlová
Přeji krásné další procházky.
Vladislava Dejmková
Držím palce, ať to vydrží.
Jana Šenbergerová
Boženko, ať vám to vydrží! Ve dvou se všechno líp táhne, když oba chtějí. Od mých 64 jsme spolu už jedenáctý rok a pořád nás to baví. ♥♥

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.