Moje vernisáž: Dárek

Moje vernisáž: Dárek

29. 10. 2014

Přátelé, vítejte na mé vernisáži s názvem DÁREK. Dostala jsem ho k 80. narozeninám od mých dcer. Mám moc hezké vzpomínky na poznávací plavbu po Středozemním moři.

I když cesta proběhla již v květnu, stále mne potěší pohled na snímky z té krásné dovolené a ráda se o toto s Vámi podělím. Co mne během plavby zaujalo, jsem zachytila fotoaparátem. Nepatrnou část toho Vám nabízím ke zhlédnutí.

Díky, že jste se na chvilku zastavili. Zdraví nadšená foto-amatérka a autorka Lída Ráblová z Nového Boru.

 

Vernisáž fotografií je soutěž magazínu i60 o zahradní gril společnosti Mountfield. Sestavte ze svých snímků výstavu fotografií na vámi zvolené téma a pozvěte své přátele na vernisáž. Pravidla soutěže najdete zde.
vernisáž
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Paní Ludmilo, zážitky z této cesty by si asi zasloužily být zpracovány do delšího článku. Určitě jich bylo mnoho. Krásné snímky, musela to být nádherná cesta, tiše také závidím.
Olga Štolbová
Ahoj Ludmilo, krásné snímky a jistě spousta úžasných zážitků. Někdy nám o tom napiš něco víc, určitě by to zajímalo víc lidí. Fotky jsou moc pěkné. Díky... ***
Miloslav Sobek
Jistě atraktivní prezentace autorky se vzpomínkami na navštívená místa a příjemné zážitky z luxusní formy cestování, kterou si jen tak každý nemůže dovolit. Také mohu jen závidět.
Alena Vávrová
Nádherný dárek, jistě i nádherné zážitky a také nádherné fotky, jedna i vtipná (jak loď jede do města). Mně by se taková plavba také moc líbila.
Hana Šorejsová
I já jsem se zaradovala stejně jako paní Dagmar, moc pěkné. Vaše snímky se též líbí.
Dagmar Králová
Vaše moc hezké snímky mi připomněly místa, která jsme také navštívili s manželem, ale nejeli jsme lodí. To musel být hezký zážitek. Jak dlouho cesta trvala ? V Marseille i na Sicílii jsme se také kochali Středozemním mořem, ale na Maltě jsme zatím nebyli. Díky za článek i námět na další cestu. Snad to nebylo tak drahé :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.