Moje výzva: Zeman z Hradu!

Moje výzva: Zeman z Hradu!

4. 11. 2014

Jste také zděšeni z chování a veřejného vystupování našeho prezidenta Miloše Zemana? Souhlasíte s jeho výroky a činy za dobu jeho úřadování na Hradě? Já tedy rozhodně ne, já se za jeho chování stydím.

Že bude Miloš Zeman nejhorším prezidentem po roce 1989, jsem tušil už v době volební kampaně, v níž záměrně použil řadu nepravd i vědomých lží a urážel své soupeře. Dávno nešlo o jeho pověstné bonmoty, které mi přišly před deseti patnácti lety docela vtipné a trefné.

Jenže z Miloše Zemana se stal za poslední léta pobytu na jeho chalupě sebestředný a hulvátský jezevec, který dělá ostudu naší republice.

Copak si může prezident jakékoliv země dovolit to, co si dovoluje Miloš Zeman?

Nechci prezidenta, který:

- používá ve veřejnoprávním médiu ta nejsprostší slova (nebo jsou snad slova jako "zkurvit a kunda" běžným slovníkem občanů České republiky?)
- oceňuje nejvyššími státními vyznamenáními „umělce“, jež mu posloužili ve volební kampani
- nechává si posluhovat od českých oligarchů (ale ruské oligarchy by nejraději pozavíral jako Putin)
- nepřímo schvaluje porušování lidských práv v Číně
- obklopuje se podivnými spolupracovníky, kteří ani nesplňují bezpečnostní prověrku
- je závislý na jeho pověstných virózách, jež mu podlamují nohy a svazují jazyk

Stydím se za takového prezidenta. Bohužel, jako občan České republiky nemohu svého prezidenta odvolat. A tak jen mohu prohlásit, že Miloš Zeman není mým prezidentem!

A jako jsme před 25 lety volali Havel na Hrad, nyní voĺám: Zeman z Hradu! Kdo se přidá?

 

Tento příspěvek vyjadřuje osobní názor autora - pozn. redakce

Můj příběh politika
Hodnocení:
(3 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Bohužel to je už jen třešnička na dortě - obraz naší společnosti, politického úpadku a zase už říkáme oni a my .... nic se nezmění, pokud by odešel , nastala by zase řež politických stran kdo z koho. Za chvíli vše utichne a jede se dál .
Iveta Balážová
Peskujeme děti ve školách, že mluví sprostě, nadáváme puberťákům v tramvaji za jejich vulgarismy a pak slyšíme v rozhlase, jak velevážený pan prezident mluví jako mladík z pasťáku? Pane Zemane, měl byste opustit úřad sám a nečekat další čtyři roky! Připojuji se tedy k výzvě: Zeman z Hradu!
Pavla Nováčková
Přidávám se k výzvě, stydím se za prezidenta Zemana!
Ivana Zadražilová
Zeman z Hradu! Není možné, aby prezident mluvil a mnohdy se i choval jako dlaždič. Kolik asi měl před rozhovorem v Českém rozhlase slivovic a becherovek? Nejste mým prezidentem, pane Zemane.
Petr Václavek
Pane Hradecký, jak se Zeman snaží pozvednout českou ekonomiku? Tím, že odsoudí holky z nějaké ruské skupiny? To je jen prospěchaření do vlastní kapsy a kapsy jeho kamarádíčků z Lukoilu, které veřejně podporuje. Jeho vulgární výrazy jsou už jen vyvrcholením jeho arogantní, sobecké a nedemokratické politiky, kterou předvádí. Tak se prostě nesmí chovat prezident. Zemane, z Hradu!
Jiří Hradecký
Ani já se k této výzvě nepřipojuji, ikdyž s vulgárními výrazy, které prezident Zeman použil , nesouhlasím. Volil jsem ho a nestydím se za to, protože když si představím, že by tam byl "Číro Karel", bylo by to rozhodně mnohem horší. Zeman se snaží alespoň pozvednout naši ekonomiku, což by se za pana Schwarzenberka určitě nedařilo, protože ten je tzv. "papežtější než papež" (při vší úctě k současnému papeži Františkovi) a je rovněž ve svých výrazech dosti vulgární. Našimi médii , včetně veřejnoprávních, je od počátku prováděn hon na Zemana , takže ikdyby byl svatý - což určitě není - tak vše , co udělá je špatné. To, co se odpouštělo Havlovi, to se prostě Zemanovi nepromíjí ! Tak se nad tím zamyslete vlastním rozumem a nepapouškujte jen to, co říkají média.
Jana Slavíková
Před mnoha lety jsem se styděla za Jakeše, za Laloka Prvního se stydím mnohem víc. Nejde o pár vulgárních slov (z každého z nás občas nějaké vypadne), jde o jeho chování, agresivitu, kladný vztah k Rusku a Číně, k lidským právům. Je to křupan v tom nejhorším smyslu slova. Nepatří na Hrad, patří mezi jemu podobné do zaplivané hospody nejnižší kategorie.
Jana Šenbergerová
K této výzvě se nepřipojuji, protože žádný z "našich" prezidentů nebyl mým prezidentem. Ze všech jsem měla pocit, že slouží někomu jinému než nám. Všichni se obklopovali svými kamarády bez ohledu na to, co to přinese lidem naší země. Kdo to nevidí, měl by otevřít oči. Ne všichni mluvili vulgárně, ale mnozí se tak chovali. Tím neobhajuji slovník prezidenta, ani mně se nelíbí. Za žabomyšími válkami se skrývají mnohem podstatnější problémy. http://www.blisty.cz/art/75347.html
Anna Vrbovská
Také se připojuji k vaší výzvě: Zeman z Hradu! Díky pane Karle Pokorný za vaši výzvu.
Hana Rypáčková
Hezký den všem.Zajímalo by mne, zda ti, kteří ho volili,si uvědomují, co způsobili.Na jeho bonmoty z balkonu nejsem zvědavá...Je to na novinářích, které on tak nesnáší. Ve svém věku to nechávám na mladších...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.