Přehled posledních diskuzních příspěvků

Podzim

Jana Šenbergerová 13.9. 09:56
Léto bylo krásné, kéž by byl takový i podzim. Já ho mám ráda.

Bez lásky

Daniela Řeřichová 13.9. 08:22
Ach, rozumím. Zůstávat v sobě napořád a srdcem verše psát...

Slova

Jan Zelenka 12.9. 18:01
Slova, ta slova, která vzal si čas, slova, tak míjivá, jak lebka Jorikova, slova, ta slova, rád bych našel zas!

Letiště Praha Letňany slavilo 100 let

Naděžda Špásová 12.9. 15:48
No vidíš, Helenko, ani nevím, že je v Letňanech letiště. Na Ruzyni jsem kdysi byla pracovně a v noci. Dokonce jsem si zahrála kompars.Točil se tam film s R. Lukavským. To je dobře, že máš hezké vzpomínky na dětství. Tak se mějte a někdy napiš. N :-)

Srpnové toulky

Blanka Lazarová 12.9. 09:01
Aničko, moc pěkné pokoukáníčko. Měla jsem to podobně. Procházky kolem 3 km po mém okolí ráno a večer. Jen ty fotoúlovky se těm tvým moc nepodobají. Zkusím se polepšit. :-) :-) :-)

Zajímají mě narcisové toužící po moci, říká spisovatelka Scarlett Wilková

Jana Šenbergerová 12.9. 08:15
Je to tak. Všechny uvedené knihy jsem četla a oslovily mě, přestože tento druh literatury nevyhledávám. K té první mě přivedla skutečnost, že v našem městečku žijí Řekové, kterých se děj knihy týká. K těm dalším končiny, ke kterým mám také nějakým způsobem blízko. Paní Wilková má talent vidět a vnímat i to, co na vlastní kůži nezažila a na vlastní oči neviděla. A umí to čtenáři předat v čisté a autentické podobě.

Lidem se jizví plíce. Fibrózy berou plochu k dýchání a bez léčby zabíjí

Dušan Brabec 11.9. 17:51
Na to je jediná rada - nekouřit! Ale vysvětlujte to mladým...

Očekává se padesátiletá voda. Vydatné srážky zasáhnou nejvíc na území od Novohradských hor po Jeseníky

Jana Šenbergerová 11.9. 17:50
To se máme na co těšit! Tehdejší povodeň se našemu městu vyhnula, ale uvěznila ho jako na ostrově. My tehdy byli v Klášterci nad Ohří. Ohře měla velmi nízkou hladinu vody a suchem opadávalo listí stromů. Snad se všem podaří zvládnout vodu co nejlépe.

Dožínky na Letné

Jan Zelenka 11.9. 10:19
Věrko, opět parádní přehlídka. Hlavně to množství zvířat muselo být zajímavé zejména pro děti. A počasí, jak je vidět, tomu přálo.

Pozvánka do našeho kraje - do Hostýnských vrchů

Blanka Lazarová 10.9. 12:12
Jo jo, je tam krásně. Tak zase někdy zajedu. Díky.

MPSV nesouhlasí se závěry NKÚ ohledně digitalizace resortu. Zveřejněný nález je v přímém rozporu s kontrolním protokolem

Vladislava Dejmková 10.9. 09:23
Osobně mám s digitalizací v oblasti MPSV dobrou zkušenost. Elektronicky jsem požádala o zvýšení důchodu za další odpracované roky, nic jsem nemusela dokládat a žádost byla v rámci stanovené lhůty vyřízena. A důchod zase trochu zvýšen. Jako problém vidím, že o těchto možnostech málo lidí ví.

Půjčím si od mámy. Finanční výpomoc v rodinách je poměrně častá

Radmila Coufalová 10.9. 09:20
Také jsme to zažili - od švagrové. Nad penězi jsme mávli rukou a už se několik let nestýkáme.

Vůně léta: Růže

Daniela Řeřichová 10.9. 09:10
Moc krásné. Někdy mám podobné pocity.

Zápisník starého muže: Dovolená s CKM

Zdenka Jírová 9.9. 23:42
Vtipné zakončení divadla. Děti vždy vědí, co mají dělat.

Kurzivka balkonová

Zdenka Soukupová 9.9. 12:54
Honzo, nemám strach, že nebudeš mít o čem psát. Vím, že se brzy zase to správné téma objeví. A že nás s ním seznámíš. :-)

Proti gustu žádný dišputát

Helena Štěpánková 9.9. 12:54
Hezky jste popsala vaši dovolenou s mužem. Kompromisy jsou důležité, i když u toho někdy hodně skřípou zuby :-)

Nezapomínat

Blanka Lazarová 9.9. 09:28
Je to víc než smutné, ... bohužel ...

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.