Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jaro z paneláku a jeden zachovalý šedesátník

Helena Kopečná 21.4. 06:12
Dobrý den, promiňte, ale nelíbí se mi, že necitlivě zasahujete do mých textů. Měníte nadpisy a příkladně u tohoto nemá ten šedesátník vůbec co dělat. Je to pointa a ta se neprozrazuje v nadpisu! a proč bylo do poslední věty vloženo slovo pozor jsem taky nepochopila! Měmí to zamýšlený smysl! Zásahy z vaší strany byla provedeny i v předchozích dvou textech a v e-mailu si na totéž stěžovala i moje známá, která sem něco vložila. Nelíbí se mi to! Za svým psaním si stojím a nechci, aby bylo pozměňováno, proto prosím, odstraňte můj profil se vším všudy z vašeho serveru. Děkuji a přeji hezký den H. Kopečná

Vůně jara

Růžena Antlová 20.4. 16:14
Líbí se mi popsání jara moc díky ,úplně jsem se zasnila.

Cesta na Sever 3: starobylé město Lund

Růžena Antlová 20.4. 16:09
Krasně se s tebou cestuje poutavé vyprávění doplněno galeriemi fotek fakt klobouk dolů.

Barvy kolem nás

Růžena Antlová 20.4. 16:05
Roční období popsáno v barvách ,moc pěkně napsané.

Vzpomínka na mládí

Libuše Kozáková 20.4. 09:25
Nino, vy jste asi prožila nádhernou lásku. Mám takový pocit z vašich veršů, že jste o ni nějak přišla, ale v srdci vám zůstala, jako hluboká jizva, vzpomínka. Možná se mýlím, ale v každém případě píšete moc hezky.

Vzpomínka na tebe

Libuše Kozáková 20.4. 09:23
Bože, to je tak krásné, něžné a opravdu láskyplné!

Šílené aprílové žertíky aneb S úsměvem se déle žije

Dana Kolářová 19.4. 18:59
Smích a veselé myšlenky jsou sluncem, s nímž se všechno daří. D.K.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.