Vyplnění volného času
Ilustrace: autorka

Vyplnění volného času

12. 9. 2016

Před rokem jsem odešla do důchodu a nevěděla, co s volným časem. Tak jsem začala více jezdit na kole, zakoupila permanentku do divadla a přihlásila se do kurzu angličtiny. V březnu mi padlo oko na letáček o kurzu malování. A moc se mi to zalíbilo.

Výsledek mého snažení můžete vidět v mé galerii : moje malby. Zdravím, Milena

zábava
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
No tak to je paráda.:)
Milena Vlčková
Ne všechno je podle předlohy, hodně obrázků - rybníky, České středohoří ,Zvánovice - je malováno v plenéru. Kytky maluji "naživo". Do kurzu jsem chodila 1x týdně na 2 hod od března do června. V podstatě nás lektor neučí, zadá téma a nechá nás malovat jak a čím chceme, pak jen "zkritizuje nebo pochválí" :-) a ev. poradí . Většinu informací jsem čerpala z internetu a pak pokus-omyl. Mám namalováno a nakresleno asi 200 obrázků, ty co si myslím, že jsou ke zveřejnění, jsou v mé galerii. Od října budu opět chodit do stejného kurzu ne proto, že se něco naučím, ale že se můžu scházet s lidmi stejných zájmů a mohu své práce předvést . Všem přeji krásné dny.
Ilona Erika Kolář
Určitě malujete podle předlohy. Zajímalo by mě, ja často a zda chodíte ještě do kurzu a jestli jste už zkusili reálnou kresbu. U nás to dopadlo téměř katastrofálně.
Dana Kolářová
Děkuji za pozdrav i ukázky malby a přeji hodně radosti z další tvorby.
Elena Valeriánová
Krásné malování, jste talent a určitě to byl opravdu dobrý kurz.
Hana Rypáčková
Hezký koníček. Luční kvítí by se mi líbilo na stěně.
Anna Čípová
Paní Mileno, vy máte obrovský talent. Ať se vám daří a k tomu přeji hodně zdraví a pohody.
Lidmila Nejedlá
Mileno, to je krásný koníček a daří se Vám. Obrazy mají hloubku, docela bych se kolem té řeky prošla, jste šikovná.
Zdenka Jírová
Jste úžasná. Já neumím namalovat ani psa. Když byl vnouček malý, malovali jsme asi stejně. Dnes / 9 let/ už maluje mnohem lépe. Vaše krajinky jsou čitelné, mají hloubku, opravdu hezké.
Milena Vlčková
Děkuji všem za krásná hodnocení. Ano, maluji i v plenéru a je to moc zábavnější než doma. V kurzu se opravdu moc nenaučí, je to hlavně o hledání a zkoušení a zkoušení.. Ale moc mne to těší. Včera jsme měly první vernisáž v kostelíku ve Spořicích a moc se líbila. Takže moje nadšení se ještě prohloubilo :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.