Pozvánka na předvánoční posezení
Foto: archiv autorky

Pozvánka na předvánoční posezení

14. 11. 2017

Vánoce se blíží a než vstoupíme do roku 2018, mohli bychom zavzpomínat společně na ten letošní rok. Ráda bych se s vámi sešla na předvánočním posezení.  Měl by někdo nápad, kde se v Praze sejít? Jde jen o to, že v prosinci bude více takových předvánočních rezervací, tak abychom si to pojistili včas. Ještě jsem se nestačila zúčastnit tolika akcí, které už máte za sebou, ale z vyprávění jsem usoudila, že jste se sešli před vánoci v hojném počtu a výborně se bavili.  

Navrhovala bych pátek 8.12 v 16 hod, myslím, že by to bylo lepší takhle na začátku prosince, potom by to bylo asi pro mnohé časově náročnější. Pomohu v zajištění, případně zajistím, jakmile se včas dohodneme.

Pište, navrhujte, těší se na vás Hana

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Novotná
Pokud bude akce ve středu zatím nevidím problém. Hance P. jsem navrhla !"U tří prasátek", protože tehdy Hana P s námi ještě nechodila, ale my jsme tam již byly několikrát jak píše Olinka Š. a bylo to tam dobré, nehledě na to že je kousek od restaurace Metro Flora, autobusy i tramvaje. Tak snad to bude vyhovovat.
Hana Polednová
Děkuji Karlovi za perfektní navigaci, předpokládala jsem, že se tam už čtyřikrát sešlo hodně lidiček a znají cestu. Je pravda, že mimopražští, kteří se ještě těchto akcí nikdy nezúčastnili, potřebují podrobnější informaci. Příště se polepším a omlouvám se.
Karel Hyndrák
"U tří prasátek" je Vinohradská 122. Metro Flora a 200 m dolů po Vinohradské vlevo.
Jitka Hašková
Mně se hodí i středa.
Hana Polednová
No vida, máme návrh na jiný den a to na středu. Co vy na to ostatní? Pokud by to vyhovovalo více lidem a sešlo se nás víc, tím lépe. Prosím dejte vědět, máme ještě čas si to rozmyslet, ale ráda bych to co nejdříve chtěla zajistit.
Marta Nosková
Pokud by se akce konala v jiný den, nejlépe ve středu, moc ráda přijedu i s kamarádkou.
Olga Štolbová
Možná, kdyby se zvolil jiný den, třeba středa, mohlo by nás být víc. Myslím, že pátek se každému nehodí.
Hana Polednová
Děkuji všem za návrhy, vybereme restauraci "U tří prasátek". Domluvím s nimi rezervaci na 8.12. od 14.00 h. Vypadá to, že se to hodí jen pár lidem, takže víc jak 10 nás asi nebude. Pokud bude mít ještě někdo zájem, prosím o info, abych změnila počet míst v rezervaci.
Hana Rypáčková
Pátek je pro mne o Adventu ztracený... Ale posunutí na dřívější hodinu také chválím.
Dagmar Bartušková
Nevím, kde budu v tu dobu. Pokud tu budu, ráda k vam přibudu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.