Fotoreportáž: Cyklovýlet aneb LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO
Foto: autorka

Fotoreportáž: Cyklovýlet aneb LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO

6. 7. 2018

V prvním červencovém týdnu mě povinnost externí redaktorky okresních novin zavedla do Dětského domova v Černé Vodě. Byl krásný letní den a já se vydala na svém elektrokole, vyjela jsem brzy ráno, abych měla čas na případné fotografování. Připravila jsem pro vás krátkou fotoreportáž ze své „cesty“. Prosím, můžete nahlédnout.

cestování příroda
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Novotná
Přišla jsem pozdě !Řezačka píce ,,chrlí" řezanku do vozu a následně do siláže.Na to se koukám dosti často . Je to moc hezký cyklovýlet.Ráda jsem se s tebou projela.
Elena Valeriánová
Paní Jano, děkuji. Skutečně tam červený mák nebyl. Váš příspěvek mě moc zaujal.
Věra Ježková
Elenko, hezká fotoreportáž a pro mne nečekaná pointa. Nejdřív se mi vybavila příď loďky. Možná jako Blance.
Elena Valeriánová
Majko, já když jsem k tomu rybníku přijela a uviděla ty barvy, tak jsem jen vydechla úžasem WAU! Bylo to neskutečné, jsem ráda, že se vám fotky líbí a taky, že vás zaujala hádanka.
Jana Kollinová
Četla jsem, že řecká mytologie zasvětila mák setý bohu smrti Thanatovi, bohu spánku Hypnovi a jeho synovi, bohu snění Morgeovi. Mák setý patřil k rituálním a kouzelným bylinám Germánů, kteří svým makovým polím říkali „Odinovy role". Na nich božstvo konalo zázraky pro blaho lidí. Jako omamného a léčivého prostředku si máku cenili i Vikingové."Z dětství si pamatuji, že maminka i babička, když v roce zahlédly jako první bíle kvetoucí makové pole bez jediného červeného květu máku polního říkaly, že to je dobré znamení. Červený polní mák provází nepříznivý mýtus související právě s jeho rudou barvou. Paní Eleno, na vašich fotografiích jsou pole bělostná a to je dobré znamení, tak hodně štěstí do budoucna.
Marie Seitlová
Elen, krásná fotoreportáž. Moc se mi líbí úvodní foto, hraje všemi barvami. Hádanku jsem neuhádla.
Libor Farský
Prima. Co znamená, když se řekne "je toho jako máku"? Málo nebo hodně? Marně si nad tím lámu hlavu. Asi zíleží na tom, jsk tomu bylo v době, kdy to lidové rčení vzniklo. A to se už asi nedozvím. (Smajlík).
Blanka Macháčková
Já to také podle poslední fotky poznala, ale zprvu jsem si myslela, že je to něco na vodě. Oceňuji právě to vtipné vyřešení.
Naděžda Špásová
A já to vím, heč. Je to poslední fotka, tedy horní oblouk, viď. Doufám, že nevadí, že jsem to vykecala. Elen, krásné fotky a záslužná činnost. :-)
Dana Puchalská
Je tam určitě krásně. Hlavně ta voda je nádherná.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.