Blog novomanželky: Tajná svatba 15.
FOTO: autorka

Blog novomanželky: Tajná svatba 15.

3. 10. 2019

Páni, od toho osudového lednového rozhodnutí, opravdu se vzít, mi to nějak rychle uteklo a termín svatby, který se ještě nedávno zdál tak daleko, je najednou tady. S hrůzou zjišťuji, že se za chvíli vdávám, ale co se týká příprav, myslím, že vše je zajištěno.

A povím vám, tento týden je hektický. Vedle předsvatebních příprav ještě spousta aktivit v seniorklubu, které si přece nenechám ujít. V pondělí ráno do práce, potom podepsat na úřadě žádost na grant od města k vydání knížky Léto s permoníkem, pak ještě čtení babičkám v domově seniorů. Úterní cvičení, pak pomoc při organizování krajských oslav dne seniorů v Bohumíně a samotné oslavy, poté ještě pravidelné čtení v knihovně v Karviné s ostatními regionálními pisálky, jako ostatně každé první úterý v měsíci. Protože minulý měsíc jsem nebyla kvůli táboru pro babičky, oni se na mne domluvili a tentokrát se hodně četlo o lásce. Dostala jsem spoustu dárečků k narozkám, např. svíčku, hrneček, 100Eurovou magnetku - to budu bohatá nevěsta! Literáti se na konci proměnili ve smíšený sbor a zabékali mi Lásko, Bože lásko... Jedno oko nezůstalo suché. Ve středu ráno do práce a odpoledne v klubovně obří mikado, pak vyzvednout  perníková srdíčka s písmenky H+D. A aby těch aktivit nebylo málo, protože je dnes soutěž měst - Plave celé město, půjdu si to ještě se dvěmi seniorkami k večeru odplavat. Je to 2x bazén tam a zpět a u seniorů vůbec nezáleží na dosaženém čase, body pro město jsou maximální, tuším 28. Ve čtvrtek ráno pojedu do práce a ve 14 samozřejmě šipky v klubovně, jako každý čtvrtek. Na 16 jsem objednaná na pedikúru a manikúru. Takže večer budu mít za sebou ošetření nožek u odbornice a udělanou manikúru a nalakované nehty, které si málokdy nechám lakovat, naposled v únoru na ples. Tentokrát to má být lak přímo svatební, s maličkými kamínky.  V pátek naštěstí nechodím do práce, tak hned ráno pofičím ke kadeřnici.

A pak se ještě jednou vyspím a probudím se do svatebního dne! Výhra v podobě bižuterie zatím nedorazila, tak budu mít ozdůbky vlastní. Na krku stříbrný řetízek se srdíčkem a v uších nepříjemně kousající klipsny, ale jiné náušnice mít nemůžu, propíchnuté lalůčky mi už dávno zarostly. Ten zásnubní prstýnek s vypadávajícími kamínky jsem už před měsícem ztratila na táboře pro babičky, ale co, ta ztráta mne ani trochu nebolí, od soboty už budu mít na prstě prstýnek snubní!!!

 

Svatby v seniorském věku moc časté nebývají. A proto jsme požádali Helenku, aby o svatbě, jejích přípravách, ale i nejrůznějších pocitech svých či svého nastávajícího, psala blog. Helenka souhlasila, a tak od dnešního dne sledujte její "Blog novomanželky".

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Helčo, tak ještě jednou, tentokrát česky: Zlomte vaz! Taky bych se neodvážila tak těšit, jak píše Hanka R. :-)
ivana kosťunová
Sledovala jsem po 15 dní vaše přípravy - vše bylo podrobně popsáno, myslím, že teď už jste dokonale připravena. Pokud to mohu posoudit, výběr svatební písně je dokonalý, Schwab je vynikající zpěvák , poradila bych ještě kapesníček z látky, ze které jsou ušité šatky, olemovaný kraječkou, na ten proud slz, které vás budou provázet. :)) Přeji vám, aby to byly poslední slzy ve vašem dalším soužití. Ať se vše vydaří podle vašich představ, hodně zdraví, lásky a štěstí do dalších let.
Marie Doušová
Ať se vše povede a ať je sobota nezapomenutelným dnem.........
Hana Rypáčková
Jsi dobrá, já bych se neodvážila takhle těšit...Hodně štěstí....
Hana Nováková
Hodně štěstí, lásky, vzájemného porozumění na životní cestě je to, co bych popřát vám a ať vám ten den "D" který jste si tak nějak vysnila vyjde. Vždyť i sny se dají žít....
Věra Lišková
Ať vám vše vyjde podle vašich přání a hodně štěstí přeji..
Lenka Hudečková
Helenko, jsi aktivní ve všech směrech :-)
Alena Vávrová
Heli, tak ať všecko klapne podle plánu ♥ !
Helenka Vambleki
Eviku, svatba teď v sobotu je jen úřední :) Opravdová svatba v plné parádě bude právě o týden později, i když si rodina bude myslet, že je to jen sranda. Bude pravá rodinná pohoda, svatební hostina, svatební dort...a pak to krásné překvapení, že to není jen hra!
Dana Puchalská
Takže sobota bude den D. Viď Helčo???? Doufám, že uvidíme fotky ze svatby. Jinak..... . :-) :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.