Prokopské údolí
Foto: autorka

Prokopské údolí

30. 5. 2021

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!

Ve čtvrtek 27. května 2021 se uskutečnil společný výlet íčkařů do Prokopského údolí Praha - Holyně. Ráda jsem se také zúčastnila. Jde o přírodní rezervaci, skály, jeskyně (středověké osídlení), jezírka. Trasu 5 km s volnou chůzí, přestávkami, povídáním s ostatními, fotografováním a občerstvením se dalo snadno zvládnout. V květnu a po dešti se dobře dýchalo a příroda byla zcela nová a čistá.

V "Pivovaru Prokopák", snad každý ochutná jejich pivečko. Tam potkáte běžce, kolaře, maminky s kočárkem, pejskaře atd. Byla i exkurze v pivovaru. A jdeme dál. 

Údolí jsme prošli v pohodě a zasedli v konečném cíli - zahradní restauraci. Byla oddělena dřevěným plotem od vlakové zastávky. Prima! Takže jste slyšeli přijíždět vlak, placeno jste měli u okénka, nic nebránilo tomu, udělat 10 kroků a byli jste ve vlaku.

Děvčata si dala k jídlu "sloní ucho" s bramborovým salátem. To tedy byl dvojitý právě smažený řízek.

Tak zase někdy na shledanou!

(naskočil mi poslední obrázek, jako první, prosím opravit)

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Jitko, další výborná vlaštovka přiletěla z Prokopáku až sem. Fotky se Ti taky povedly, baví mě různorodé podání stejného výletu od všech, co jsme se zúčastnili. Díky.
Jana Šenbergerová
Zjevně se povedl, tak dalším výletům zdar.
Daniela Řeřichová
Jitko, prima! Moc se mi líbí, jak jsme všichni vnímali hezkou atmosféru a jak ji každý interpretujeme svým osobitým stylem. Děkuji.
Alena Švancarová
I já se znovu musím přidat.Ač bydlím nedaleko v Prokopském údolí jsem nikdy nebyla.Když vidím fotky mrzí mě,že jsem se nezůčastnila,ale bylo to na mě moc rychlé,po té zimě,nebyla jsem připravená.Ale opravdu mě to mrzí,protože vidím jak pěkný výšlap by to byl.No snad se zadaří příště.V každém případě jsem ráda ,že si mohu prohlédnout fotečky,které jste pořídily.Díky Vám.
Marie Ženatová
Milá Jitko, moc děkuji za další velmi zdařilou reportáž z výletu *
Dana Puchalská
Vida, další článek o vydařeném výletu. Omlouvám se za hodnocení . Proto přidávám hvězdičky sem do diskuze.*****
Anna Potůčková
Další hezká fotoreportáž z prvního postcovidového Íčkařského setkání.
Marie Novotná
Tak tohle jsem nestihla, ale vidět bych to chtěla, protože vidím, že je tam krásně. Diky.
Jitka Hašková
Potěšilo mě povídání i fotky z Prokopáku. Na jedné fotce je i lavička, na které jsem kdysi seděla s kamarádkou.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.