Ke štěstí stačí málo
Foto autorka

Ke štěstí stačí málo

5. 6. 2021

Možná mi bude někdo oponovat, že to není pravda, ale můžu vám říct, že to tak opravdu je. Ono třeba stačí jedno středeční odpoledne a malá procházka tam, kde to máte rádi. Ano, správně hádá ten, kdo si myslí, že je to Střížák. Není problém se během několika minut sbalit, sednout do auta a vyjet směr kopec. Vzali jsme to tentokrát přes Střížovice, auto nechali u cesty a pěšinkou v trávě jsme se vydali vpřed.

Vzhledem k tomu, že byl všední den, lidí jsme potkávali opravdu málo, zato jsme tentokrát potkali několik pejskařů a všichni mi dovolili své miláčky vyfotit. Nejvíc se mi líbila šestiměsíční fenka čivavy Sírí. Ten, kdo mě zná, ví, že čivavy jsou moje srdcová záležitost. Navíc bylo krásně čisté ovzduší, nebe poseté bílými mraky, takže kontrast bílá s modrou byl dokonalý.

Už dávno si nedělám iluze, že to, co na íčku napíšu a vyfotím, uvidí hodně lidí. Ale i když nad tím strávím několik hodin a jsem smutná, že to nikoho nezajímá a karusel se mi vyhýbá jak čert kříži, moc si cením příspěvků pár skalních přispěvatelů, kteří nešetří chválou.

Tak už mi věříte, že ke štěstí stačí jen málo? Obyčejná procházka a pár hodných lidí k tomu opravdu stačí, není to stížnost, je to jen pouhé konstatování faktu. Zvu vás tedy na malou procházku a přeji všem krásné a slunečné léto.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
"Už dávno si nedělám iluze, že to, co na íčku napíšu a vyfotím, uvidí hodně lidí. " Naďo, to, že je za článkem málo komentářů, znamená jediné - ostatním se nechce komentovat všechno. Ke štěstí jim také stačí málo - přečíst si tvůj článek a prohlédnout fotky. Ne každý má potřebu všechno komentovat (jako já). Podívej se na svůj profil, kolik lidí na tvůj článek kliklo. Nevěřím tomu, že by si ho nepřečetli a nepodívali se na fotky.
Elena Valeriánová
Málo? Modrá obloha s bílými obláčky, zelený koberec pod nohama, klid a mír. Možnost ti všechno vnímat a "osahat" fotoaparátem, věř mi, to není málo. Jsi těmito možnostmi přímo neskutečně bohatá. Ale pro jistotu nás příště vezmi někam, kde jsme s tebou ještě nebyli. Někteří se nechtějí vracet na stejné místo.
Libuše Křapová
ke štěstí stačí málo :-) hezké fotky, Naďko :-)
Anna Potůčková
Nadidávám Ti zcela za pravdu, že ke štěstí stačí málo, stačí jen když lidově kape a nemusí pršet. Hlavně Tě obdivuji, že docela dost často vkládáš své hezké články a máš u nich pěkné fotografie, na které se ráda koukám. Bohužel někteří lidé spíše raději snahu druhých haní, kritizují a pochvala jim moc nejde. Vnímám to jako ve sportu, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
Blanka Lazarová
Čím dál tím víc jsem ráda v přírodě a raduji se z obláčků na nebi, sleduji ptáčky, prohlížím si kytičky a mám radost a dobrou náladu " jen tak ". A jsem ráda, že tady na íčku je nás takových víc. Díky, Naďo.
Zuzana Pivcová
Mně teď zdánlivě stačí také málo, číst si Tvůj článek a prohlížet fotky. Ale pro mě to není málo. Je to krása.
Alena Velková
Máte pravdu, ke štěstí opravdu stačí málo a taková vycházka do přírody, zvlášť když svítí sluníčko, dodá člověku energii na spoustu dalších dní. Myslím že nevadí, že např.moje vážně-nevážné články čte asi málo lidí (vlastně a ani nevím, co je málo), ale někomu z nich článek dodá dobrou náladu, někoho inspiruje k návštěvě místa, kde nikdy nebyl a samozřejmě, někdo se může i naštvat, neboť má jiný smysl pro humor a bere všechno moc vážně a doslova. Mně váš článek potěšil. Střížák neznám, ale vyhledám si ho a pouvažuji o dalším výletě a fotky jsou fajn taky :-)
Věra Ježková
Naďo, chválou nešetřím. Jsem tvoje skalní příznivkyně. Pejsci jsou bezva. Mou celoživotní srdeční záležitostí jsou knírači, nejvíc malí - pepř a sůl. A teď Britney, abych neurazila. Hezké léto i tobě. :-)
Daniela Řeřichová
Souhlasím nejen s titulkem. Fotografie krásné, díky, Naďo obláčková.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.