Fotoreportáž:  Zelená - moje oblíbená.
Foto: autorka

Fotoreportáž: Zelená - moje oblíbená.

12. 7. 2021

Přidávám něco ze svého do barevného světa okolo nás. Určitě všichni máme rádi zelenou barvu, která nás obklopuje na každém kroku v přírodě.

Kromě zelené barvy trávy, stromů a listí na keřích mám ráda tmavězelenou na všem. Když někde při našem cestování uvidím tu svoji oblíbenou, okamžitě sahám po fotoaparátu. Tak se podívejte na některé mé úlovky:

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Maruško rozmanité nápadité fotečky.
Zuzana Pivcová
Zelená má tolik odstínů! Už jen ten rozdíl, když vedle sebe stojí jehličnatý a listnatý strom. Na oblečení jsem měla nejraději barvu olivově zelenou či khaki. Hezké příklady, díky!
Naděžda Špásová
Maruško, moc hezké úlovky. Zelenou mám ráda hlavně na jaře, občas si něco zeleného koupím i na sebe. Rozhodně tuto barvu nezavrhuju. :-)
Jitka Hašková
Moc hezké, děkuji.
Alena Švancarová
Zelená je také moje oblíbená,to už jsem tady několikrát psala.Aničko Potůčková máte pravdu,jak se to v peněžence zazelená nějak se ta barva rychle ztratí...hlavně že je jí obdařena příroda....
Alena Vávrová
A já koukám, kdo ti to kazí hodnocení, Maruško. No a jinak - komu se nelení, tomu se i barák a střecha zelení. Díky přírodě je to asi ta nejrozšířenější barva. Také ji mám moc ráda.
Marie Měchurová
Zase jsem si dala sama sobě hvězdičky, ale dopřála jsem si čtyři.
Anna Potůčková
Zelenou mám moc ráda, a to nejen v přírodě. Kéž by se to zelenalo i v peněžence :-). Tam je mnohdy na zelenou velká bída
Daniela Řeřichová
Marie, moc pěkné, zelená je osvěžující barva.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.