Zdánlivě obyčejný svetr je ideální základ šatníku ženy ve vyšším věku
Ilustrační foto: pexels a Freepik

Zdánlivě obyčejný svetr je ideální základ šatníku ženy ve vyšším věku

25. 9. 2024

Podzimní dny často přinášejí otázku: co na sebe? Na letní šaty už to není, na kabáty a bundy zatím také ne. Jednoduchý propínací svetřík může problém vyřešit. Sluší mladým slečnám i zralým dámám.

Výhodou je, že se dá nosit prakticky ke všemu a v kteroukoli roční dobu. Dobře vypadá na rozevlátých letních šatech, na tričku k džínám nebo k elegantním kalhotám. A poslouží i v zimě, kdy zahřeje pod bundou či kabátem. Kvalitní propínací svetřík by opravdu mohl být nazýván základem šatníku.

Podstatné ovšem je slovo kvalitní. Pokud jde o levný hadřík z nadnárodního řetězce s rychloobrátkovou módou často se změní po prvním vyprání v nevzhlednou žmolkovitou věc. Takže v tomto případě je skutečně vhodné zkoumat, zda jde o vlnu, případně kašmír a pak se o svetr hezky starat. To znamená přepírat si ho ručně v přípravcích určených na praní vlny. V tomto případě se investice do materiálu vyplatí, protože jde o kousek oblečení, které ještě nikdy nevyšlo z módy.

Tady je malá inspirace dokazující, jak dobře může žena v tak zdánlivě obyčejném svetru vypadat. Protože v tomto případě se dvojnásobně potvrzuje, že krása je v jednoduchosti.

 

moda2.png

 moda3.png
Fotografie: Pexels, Ingimage a Freepik

 

 

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(4.7 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
V mládí jsem svetry odmítala s odkazem na to, že svetry nosí staré báby. Teď jako stará bába už bych mohla, ale pořád mě to nějak neláká. Pravdu má pan Brabec, kardigany jsou daleko elegantnější.
Dušan Brabec
Slušivější jsou kardigany...
Dana Straková
Svetry jsem vždycky nenáviděla, jako dítě proto že většina z nich "kousala" a od puberty pak proto, že mi dělaly ještě větší prsa... A jelikož byla v módě Twiggy, tak jsem se pochopitelně vůbec "prsit" nechtěla :-). Dneska už je mi to celkem jedno, ale ani teď svetry zrovna nevyhledám.
Jan Zelenka
Většinou hrozné! Hlavně ta dáma v roztrhaných džínách.
Marie Glöckner
Tento svetr opravdu ne. Přidává roky.
Jana Šenbergerová
S tím mohu jen souhlasit. Mám v plánu pořídit si nějaký nový. Ty, co mám, už nosím hodně dlouho. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.