Střípky roku 2024
Všechny fotografie: Blanka Lazarová

Střípky roku 2024

18. 9. 2024

Rok 2023 byl ve znamení "Polámal se mraveneček, ví to celá obora ..."

Rok 2024 je ve znamení "Nic není jako dřív ... "

Těšila jsem se na jaro a na to, jak se zase znovu začnu učit chodit. Nejdřív hole francouzské, pak trekové a nakonec malovaná hůlka. Už ji nemusím mít pořád, jen v problémových situacích. Šlo to pomalu, ale šlo. Říká se "Trpělivost růže přináší". U mne to platí v plné míře. Pořád se učím a nejvíc té trpělivosti.

Situaci mi komplikovalo počasí. Nejdřív děsná vedra a teď zase vytrvalý déšť. Ale život jde dál a já nemůžu sedět doma a koukat do zdi. S pomocí rodiny a kamarádů se snažím být aktivní. Co to znamená? Chodím na procházky, vyjedeme na výlet, sem tam nějaký koncert, výstava, návštěva, ale také činnosti jako např. lékařská turistika, nákupy běžné i sem tam vyjímečné,... prostě ve znamení "Jedu dál" a "Není špatné počasí, jen špatně oblečený člověk". Někdy to jde, jindy to drhne. Zátopkovo "Když nemůžeš, tak přidej" už ale nepraktikuji. Musím balancovat mezi "Ani málo, ani moc". Nikdo mi neřekne kolik, jak dlouho nebo kolikrát. "To musím zvládnout sám ... ". 

A tak tento mix obrazových střípků mi bude v budoucnu připomínat letošní "tak trochu jiný" rok 2024.

 

 

 

 

fotografování zdraví
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Asi jako ve všem. Člověk musí chtít a v v nemoci či při úrazech dvojnásobně. Jsi Blani houževnatá a vytrvalá. Ale na sebe také tvrdá. Fotky super!!!Tak Ti přeji hodně zdraví, spoustu radostí a spoustu životní energie.
Alena Velková
Blani, obdivuju tě, jak zvládáš těžkou životní situaci. Tvoje fotky jsou moc krásné a jejich popisky originální.
Jana Šenbergerová
Blanko, nejdřív jsem zaregistrovala tvé " nomen omen", i když v tvém případě nejde o charakteristickou vlastnost, ale o momentální stav. Pak mě zaujala povědomá situace, v jaké se nacházíš. Nakonec mě okouzlila tvoje krásná fotogalerie. Připravila jsi mi hezký ranní zážitek a já ti přeji jen to nejlepší, abys ani ty neměla o hezké zážitky nouzi.
Marie Seitlová
Blanko, když člověk chce, dokáže i nemožné. Obdivuji tvou píli a díky za fotky z tvých výletů.
Eva Mužíková
Blani, to je nádhera.
Alena Vávrová
Blanko, srdečně Tě zdravím a obdivuji ..♥
Irena Mertová
Blanko, máš výdrž a nevzdáváš to, hezký článek a fotky. Tak ať je ještě líp... :-)
Věra Ježková
Blanko, moc hezké. :-) Maminka říkávala, že žít se musí za každého počasí. Zátopka nemám ráda. Trpělivá nejsem. Taky musím všechno zvládat sama. Cvičím, abych nemusela na operaci páteře. Chodí mi to pomaleji než před několika málo lety. A určitě už nebude nic jako dřív, protože mi začátkem ledna zemřel přítel. Pořád mi moc chybí.
Naděžda Špásová
Hezké fotky, každý má své radosti a své strasti, jinak by to nebylo k žití.
Marie Měchurová
Blanko, hezky jsi ty svoje pocity zakomponovala do těch fotek. Přeju hodně zdraví a výdrž !!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.