Moc se těším...
Ilustrace: Zuzana Aligerová

Moc se těším...

3. 10. 2024

Už to bude brzy! Konečně se dočkám! Tak moc se na to těším! Na co? No na klasické vydání knížky pro dívky - Hanko, utíkej! aneb trampoty jedné puberťačky.

Ano, je to opravdu ta, co vyšla v roce 2021 jako e-kniha v nakladatelství E-knihy jedou. Původně už tenkrát byla připravena k tisku, jenže pak do toho neblaze zasáhl Covid. Potřebovala jsem sponzory - jenže oni vzhledem k situaci měli sami co dělat, aby přežili. Byla jsem ráda za tu e-knihu. Ta ale měla takový ohlas, dostalo se mi tolik kladných hodnocení, že jsem po čase začala uvažovat znovu o jejím vydání v papírové podobě.
Nakonec jsme se domluvily v nakladatelství Pampeliškov s paní Eliškou Fojtovou.  Vydání se trochu zdrželo, ale teď už je vše na dobré cestě :-) Knížka je v tisku, co nevidět bude ke koupi. A tak Pampeliškov už zahájil její předprodej. Holt kdo dřív přijde ...
Ale ne, určitě se dostane na všechny :-).

Stručná anotace:
Hance bude brzy třináct let. Má dvě kamarádky a ty se neustále chlubí značkovým oblečením, nejnovějšími mobily, pobyty u moře. A kdo nemá to, co ony, je nemilosrdně zařazen do kategorie "socek". Hanka je pyšná, že si zrovna tyhle dívky za kamarádku vybraly ji, a tak ji nepříjemně překvapí, když se od rodičů dozví, že že místo u moře letos stráví prázdniny u nějakého „trapného“ rybníku. Jenže tam potká kluka, který o sobě tvrdí, že je vodník. A... prostě je to příběh pro dívky s detektivní zápletkou.

Odkaz na jednu kapitolu z knihy:

https://www.matyldinopovidani.cz/hanko-utikej-1-kapitola/

Odkaz na Předprodej knihy:

https://www.nakladatelstvipampeliskov.cz/p/libuse-krapova-hanko-utikej/

Věřím, že se vám, vašim dětem a vnučkám (kluci ji můžou číst samozřejmě také) bude líbit :-)

 

Hanka-plati-1.jpg

 

 

 

knihy kultura
Hodnocení:
(5.2 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libuše Křapová
Dámy a Honzo, děkuji :-)
Blanka Lazarová
Libuš, velká gratulace. Ať se kniha líbí a jde na dračku. :-)
Dana Puchalská
Krásná zpráva v dnešní pro mnohé z nás smutné době. Gratuluju.
Věra Ježková
Libuško, mám radost s tebou. Píšeš moc hezky. :-)
Alena Velková
Líbo, to je výborná zpráva, ráda bych koupila knížku vnučce k Vánocům.
Irena Mertová
Líbo, moc se omlouvám za tu Hanku, já vím, že ty už zas tak moc neutíkáš... nebo jo? :-)
Naděžda Špásová
Líbo, tak to gratuluji a přeji hodně čtenářů, myslím tím oboje pohlaví.
Libuše Křapová
Díky za gratulace :-) Ireno, pokud to půjde, určitě přijedu :-)
Anna Potůčková
Libuško moc gratuluji a knize přeji mnoho spokojených čtenářů.
Jan Zelenka
Líbo, velká gratulace. Tyto pocity moc dobře znám. Tak ať ti pramen inspirace nikdy nevyschne.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.