Moc se těším...
Ilustrace: Zuzana Aligerová

Moc se těším...

3. 10. 2024

Už to bude brzy! Konečně se dočkám! Tak moc se na to těším! Na co? No na klasické vydání knížky pro dívky - Hanko, utíkej! aneb trampoty jedné puberťačky.

Ano, je to opravdu ta, co vyšla v roce 2021 jako e-kniha v nakladatelství E-knihy jedou. Původně už tenkrát byla připravena k tisku, jenže pak do toho neblaze zasáhl Covid. Potřebovala jsem sponzory - jenže oni vzhledem k situaci měli sami co dělat, aby přežili. Byla jsem ráda za tu e-knihu. Ta ale měla takový ohlas, dostalo se mi tolik kladných hodnocení, že jsem po čase začala uvažovat znovu o jejím vydání v papírové podobě.
Nakonec jsme se domluvily v nakladatelství Pampeliškov s paní Eliškou Fojtovou.  Vydání se trochu zdrželo, ale teď už je vše na dobré cestě :-) Knížka je v tisku, co nevidět bude ke koupi. A tak Pampeliškov už zahájil její předprodej. Holt kdo dřív přijde ...
Ale ne, určitě se dostane na všechny :-).

Stručná anotace:
Hance bude brzy třináct let. Má dvě kamarádky a ty se neustále chlubí značkovým oblečením, nejnovějšími mobily, pobyty u moře. A kdo nemá to, co ony, je nemilosrdně zařazen do kategorie "socek". Hanka je pyšná, že si zrovna tyhle dívky za kamarádku vybraly ji, a tak ji nepříjemně překvapí, když se od rodičů dozví, že že místo u moře letos stráví prázdniny u nějakého „trapného“ rybníku. Jenže tam potká kluka, který o sobě tvrdí, že je vodník. A... prostě je to příběh pro dívky s detektivní zápletkou.

Odkaz na jednu kapitolu z knihy:

https://www.matyldinopovidani.cz/hanko-utikej-1-kapitola/

Odkaz na Předprodej knihy:

https://www.nakladatelstvipampeliskov.cz/p/libuse-krapova-hanko-utikej/

Věřím, že se vám, vašim dětem a vnučkám (kluci ji můžou číst samozřejmě také) bude líbit :-)

 

Hanka-plati-1.jpg

 

 

 

knihy kultura
Hodnocení:
(5.3 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Líbo, moc se omlouvám za tu Hanku, já vím, že ty už zas tak moc neutíkáš... nebo jo? :-)
Naděžda Špásová
Líbo, tak to gratuluji a přeji hodně čtenářů, myslím tím oboje pohlaví.
Libuše Křapová
Díky za gratulace :-) Ireno, pokud to půjde, určitě přijedu :-)
Anna Potůčková
Libuško moc gratuluji a knize přeji mnoho spokojených čtenářů.
Jan Zelenka
Líbo, velká gratulace. Tyto pocity moc dobře znám. Tak ať ti pramen inspirace nikdy nevyschne.
Marie Měchurová
Tak to bude dárek pro našeho Andreje. Víš, že Oříšek se mu moc líbil. Bude mít 13, tak už se taky brzo zamiluje. Gratuluju k vydání knihy!!
Irena Mertová
Hanko, četla jsem ji a moc se mi líbila, pro vnučky ji koupím. Jestli bude vánoční setkání íčka a budeš tam i ty, poprosím tě o věnování - i do další knihy Rozlouskni oříšek, kterou už doma máme. Tak už se těším! :-)
Dagmar Vargová
Libuško, to je skvělá zpráva, gratuluji! Přečetla jsem si ukázku. Je to moc hezky napsáno. Ostatně jako všechny texty od Tebe :-).
Marie Novotná
Gratuluji.
Daniela Řeřichová
Líbo, moc gratuluji! Ať se kniha líbí!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.