Stará známá je opět tady
Ilustrační foto: Pixabay

Stará známá je opět tady

24. 10. 2024

Nejdřív jsem si připadala jako ve zlém snu. Rakovina se objevila znova. Myslela jsem si, zvládnu to. Už vím, o čem to je! Ani omylem,za těch 12 let se svět markantně změnil. Já si zadělala mezitím na cukrovku a navíc na další 2 diagnózy.

Bylo to HODNĚ složité. Momentálně jsem v lázních a potýkám se s novou výzvou. Pochopila jsem, že moje dýchání vůbec nepomáhá mému tělíčku.Takže za hodinu alespoň 4x zastavit nebo sednout a praktiovat 10 nádechů a výdechů zhluboka a pomalu. Pomalounku začínám chápat, proč je to tak nezbytně nutné.

Kupodivu nejvíc si užívám pomalých procházek, dlouhého "pozorování" stromů, skotačícího baletu padajících listů a barevné škály přírodní scenérie, která je tak krásným pohlazením na duši.

 

 

nemoci rakovina zdraví
Hodnocení:
(5.1 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslav Čtvrtečka
Nevzdávejte to, jsem na tom s onko podobně (u mě zahrozila 3x) a držím vám všem s onkologickou diagnozou palce. Naštěstí všechno náhodně a včas nalezeno a dá se to léčit. Dnes jsem si dokázal, že i po šedesátce a všech chemoterapiích a dalším mučení v nemocnici, ještě něco zvládnu, sice ne už silou, ale hlavou. Dnes ráno jsem bez jediné chyby složil zkoušky na ČTÚ, na lodního radiooperátora a mám řádnou certifikaci na obsluhu lodní vysílačky. Až uvidíte kdekoliv na vodě loď, zamávejte, možná se na ní plavím právě já, kapitán.
Miloslava Richterová
Přeji též pevnou vůli i víru, že se vše v dobré obrátí, hodně zdraví a štěstí zároveň, držím palce.
Marie Seitlová
Přeji hodně sil k uzdravení. Užívejte lázně, odpočívejte a věřte, že bude líp.
Jana Jurečková
Nemoc nemá ráda lidi, co se jí nebojí. Nemůže je ovládat! Nejdůležitější je věřit, že všechno dobře dopadne. Aspoň u mě to takhle funguje.
Marie Měchurová
Paní Olgo, pomalu se to bude zlepšovat, uvidíte. Já jsem po chemoterapii nevylezla ani malý kopec, a dnes běhám, jak srnka. Přeji hodně sil, to zvládnete!!
Jana Šenbergerová
Paní Olgo, přeji vám, ať z těžké situace vytěžíte to nejlepší, co se dá. Teprve když se dostaneme do tíživé situace, můžeme odhalit své limity, ale i možnosti.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.