Stará známá je opět tady
Ilustrační foto: Pixabay

Stará známá je opět tady

24. 10. 2024

Nejdřív jsem si připadala jako ve zlém snu. Rakovina se objevila znova. Myslela jsem si, zvládnu to. Už vím, o čem to je! Ani omylem,za těch 12 let se svět markantně změnil. Já si zadělala mezitím na cukrovku a navíc na další 2 diagnózy.

Bylo to HODNĚ složité. Momentálně jsem v lázních a potýkám se s novou výzvou. Pochopila jsem, že moje dýchání vůbec nepomáhá mému tělíčku.Takže za hodinu alespoň 4x zastavit nebo sednout a praktiovat 10 nádechů a výdechů zhluboka a pomalu. Pomalounku začínám chápat, proč je to tak nezbytně nutné.

Kupodivu nejvíc si užívám pomalých procházek, dlouhého "pozorování" stromů, skotačícího baletu padajících listů a barevné škály přírodní scenérie, která je tak krásným pohlazením na duši.

 

 

nemoci rakovina zdraví
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Paní Olgo, pomalu se to bude zlepšovat, uvidíte. Já jsem po chemoterapii nevylezla ani malý kopec, a dnes běhám, jak srnka. Přeji hodně sil, to zvládnete!!
Jana Šenbergerová
Paní Olgo, přeji vám, ať z těžké situace vytěžíte to nejlepší, co se dá. Teprve když se dostaneme do tíživé situace, můžeme odhalit své limity, ale i možnosti.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.