Přehled posledních diskuzních příspěvků

Tiché vyznání

Nina Šachová 12.8. 07:57
To je fakt roztomilé a s pěknou pointou. Moc se mi líbí.

Tatínek a boty

Růžena Antlová 12.8. 07:28
Pěkné počteníčko článeček mě pobavil a také jsem si vzpomněla na boty které jsem jako dítě musela pro pobavení spolužáků nosit hnědé kotníkové na šněrování o dvě čísla větší ( noha přeci doroste ) které byly nezničitelné.

Jen ještě jednou

Jiří Libánský 11.8. 19:57
Jedna lepší než druhá. Kde to stále berete? Nechte nás, čtenáře, trochu vydechnout. Obdivuhodné.

Odjezd

Jiří Libánský 11.8. 17:31
Opět jedna nostalgická, krásně jednoduchá básnička. Jak lehounké něžné dýchnutí na okenní sklo.

Svět snění...

Zuzana Pivcová 11.8. 14:09
Je to moc hezké. I pro realistky, jako jsem já.

Souznění

Jitka Chodorová 11.8. 11:27
Nino,opět krása,nemám slov...

Těším se

Jiří Libánský 10.8. 11:18
Báseň má takovou sílu, že výhrady, které by k ní mohly být, se jeví jako zcela zanedbatelné maličkosti. Až když jsem si ji přečetl několikrát, přestal jsem v ní nacházet něco nového. Umíte psát.

Probuzení

Jiří Libánský 10.8. 09:25
To nemá chybu. Veršem i obsahem. Ty sny, do kterých bych se htěl vrátit já znám. Hezky jste to popsala.

Podzimní návraty Němky a Židovky

Růžena Antlová 10.8. 08:10
Setkání dvou starých lidí ,slzy a odpuštění příběh mě vehnal slzy do očí.

Vonička

Jiří Libánský 9.8. 23:14
Báseň se svým vlastním stylem. Žádná převratná myšlenka, zato koncentrovaná poetika, které není nikdy dost a já Vám za ni děkuji, na mne působí. Báseň bych rozhodně řadil mezi povedené.

Jedno obyčejné ráno

Hana Práglová 9.8. 21:11
Růženko.ale znáš to-POKUD ČLOVĚK CÍTÍ,ŽE HO NĚCO BOLÍ,TAK VÍ ,ŽE ŽIJE!!!!

Velmi jednoduše

Nina Šachová 9.8. 12:34
Jejky, tak do posledního řádku jsem netušila, že budeš autorkou Ty. Ale príma. V jednoduchosti je síla.

Závidím

Zuzana Pivcová 9.8. 09:39
To je moc krásné. Ale beznaděj bych si nepřipustila. To však s Tvou krásnou básničkou nemá co dělat!

Proč ano a proč ne

Jitka Chodorová 8.8. 19:52
Zuzko,opět jedním slovem,nádhera!

Léto

Zuzana Pivcová 8.8. 15:35
Naprosto absolutní záběr všeho, co pro nejrůznější lidi představuje léto. Moc hezké, to já například takhle barevně přírodu, atmosféru, situaci vylíčit neumím.

Jak se to píše o seniorech? Aneb co nás štve v novinách

Zuzana Pivcová 8.8. 10:56
Před časem jsem ve svém příspěvku s poněkud humorným názvem "Studentko, vy nevíte, co je stáří? Máte to za pět" hned v začátku upozorňovala na diskriminující označení starších občanů v médiích - důchodce, stařenka, senior.

Voníš mi, voníš, miláčku

Zuzana Pivcová 8.8. 08:51
Na Vás, Nino, je to trochu rošťáčtější, ale pěkné. Docela ráda bych se z líbání zalkla a ne nezalkla!!

Proč?

Jiří Libánský 7.8. 22:06
Je to hezké a dobře se to recituje. Ale jak tento niterný pocit už v několika básních zpracovala Zuzana P., se mi přece jen líbí víc.

Oči ženy

Zuzana Pivcová 7.8. 15:17
I když mi, lásko, stále unikáš, jsi moje ustavičná přítomnost, ó, jistě.... To není moje, to kdysi napsal úžasný Vladimír Holan. A tohle jsem nečekala. Moc krásné.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.