Čarodějný rej
FOTO: Eliška Murasová

Čarodějný rej

8. 5. 2022

Čtyři roky utekly jako voda a ony jsou tu zase. Kdo? No přece čarůvky a ježibabky z Hýlova. Dnes je den čar a kouzel!

Doprovázela jsem je minulou sobotu 30.dubna 2022 na čarodějnický hajdamáš do klimkovických lázni. A nafotila tu prapodivnou sešlost, která si umí udělat legraci sama ze sebe a potěšit ostatní. Netřeba je dlouze představovat a popisovat, to už jsem udělala tady na portále  před čtyřmi léty. Staré se nezměnily, mladé jagůšky zkrásněly. Raději si pustťe video. Pokud se nebojíte, tak rovnou na celou obrazovku ....

 

 

tradice zábava
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Eliško, to video je úžasné. Jsi šikulka a všichní jste moc fajn parta, fandím vám.
Anna Potůčková
Parádní video pro zlepšení nálady! Děkuji za něj!
Eliška Murasová
Máš pravdu, Eleno, byla po něm sháňka, ale jak se dostal až k vám ...
Dana Puchalská
Oprava... Tvým...
Dana Puchalská
Eliško,děkuju. Ano svým příspěvkem jsem se pobavila. :-)
Elena Valeriánová
SUPER, děvče. Jsi šikovná. Včera jsem u řeky potkala černého kocoura a hned jsem si řekla, jestli nechybí nějaké čarůvce z Hýlova. Co říkáš, nechybí?
Vladislava Dejmková
Nádhera!
Daniela Řeřichová
Eliško, díky, to si budu pouštět pro dobrou náladu! Moc jsem se pobavila a užila si legrace i krásných fotografií. Fandím lidem, co si umějí udělat legraci sami ze sebe. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.