Přehled posledních diskuzních příspěvků

Cesta na Sever 7: Jönköping

Zuzana Pivcová 9.5. 09:32
Jako mladá holka jsem si dopisovala se Švédem z Jönköpingu, dokonce u nás byl na návštěvě v Týně nad Vltavou, kde jsem bydlela. Byl z toho velký rozruch, protože cestou každému říkal, že si jede pro nevěstu. Jel si pro modely vláčků do Maďarska a mně dovezl rtěnku a lak na nehty. Bylo mu 46, i když psal, že je mu 26. Mně bylo 20. Už jsme se pak neviděli. Ale zůstaly mi pohledy z Jön.

Zapékané plněné papriky

Růžena Antlová 8.5. 06:55
Už se těším až bude na zahrádce všeho dostatek a recept vyzkouším .Znám a dělávám jen plněné papriky s masovou směsí.

Báječný život na kole

Růžena Antlová 8.5. 06:51
Přeji hodně našlapaných kilometrů.Ke mě byl skřítek kolečko od dětství milostivý až do mých 48 roků.Ale užila jsem si s ním spousty vzpomínek zůstávají.Také jsem ráda jezdívala na kole těch pádů moc nebylo jeden moc ošklivý když jsem na novém kole sjela do potoka ,na ten se zapomenout nedá.Hlavně do práce jsem na svém kole jezdívala .Také to byl dobrý pomocník na nákup.Bohužel skřítek kolečko i s kolem už 13 roků spí v kůlně.Přišla nemoc a od té doby na kole jezdit nesmím.

Život jako čekárna

Dana Kolářová 7.5. 23:47
...čekání je vlastně požár času života...

To byl \"Líný den\"!

Věra Sehnalová 7.5. 12:19
Hezke. Zazila jsem take krasny ,,flam,, na Korfu,spolecne s nemci,reky,anglicany a pisnickami u kytary. A jiste to nebylo jen metaxou,ze si vsichni rozumeli a vyborne se bavili. Kdepak politika,nabozenstvi ci rasy.

O čase a zálibách

Růžena Antlová 6.5. 15:59
Těch zálib by bylo ale kde vzít čas říkám si když sednu k PC tak na to jak letí čas, zapomenu a moje zahrádka mě tolik potřebuje.Moc děkuji za odkaz na slabikář pro malé i velké digitální fotografy. Vidíš a zas budu studovat slabikář a ten čas tak bude utíkat....

Jaro

Růžena Antlová 6.5. 15:32
četla jsem všechny vaše básničky jsou moc pěkné děkuji za ně.

Maruška

Hana Práglová 6.5. 08:29
Zuzko,příspěvek jsem přečetla jedním dechem.Skončila jsem se slzami v očích.Velice hezké a hodně dojemné!Děkuji moc.!Také děláváme školní srazy,na které se velice tešíme.Na poslední-koncem loňského roku-mezi nás přišla naše poslední profesorka z gymnázia,která dosud žije.Všem nám udělala radost.

Mamince

Nina Šachová 5.5. 09:50
Růženko, to zabolelo i mně srdíčko při čtení téhle krásné básničky, při vzpomínce na mojí drahou maminku. Díky.

Zdraví

Zuzana Pivcová 4.5. 13:57
Dobrý den, Pavle, na tyhle stránky jsem se přihlásila teprve nyní náhodou, já jsem ročník 1949, v životě mě nikdo v městské dopravě nepustil sednout a také o to ani nijak neusiluji. Moje o 2 roky starší sestra je to samé. Zastávám názor, že tělo reaguje tak, jak se vnímá duše, budu-li se pohybovat s pocitem, že jsem stará, že tohle se pro mě nehodí, že mít neduhy už je v mém věku normální, pak si svůj organismus v tomhle smyslu naprogramuji. Fandím Vám, jezděte, buďte fit, já jezdím s mladším kamarádem na motorce, a to jsem začala teprve v 60 !! Pozdrav, Zuzana Pivcová

Milovaná jabloňka, která mne životem 55 let provází

Věra Žatecká 3.5. 14:17
Milá paní Valentová,děkuji Vám za krásné povídání. Je mi 52 roků,překonala jsem krvácení do mozku,opustil mě manžel, když jsem onemocněla, syn se mnou přestal komunikovat, musela jsem se odstěhovat z vesnice, kde jsem žila celý život. Sama jsem se divila, kde beru stále sílu jít dál životem. Ale mám dceru, která mi hodně pomohla a pomáhá, 13.ledna mi dala moje první vnoučky, dvojčátka Kubíčka a Šimonka a já jsem si uvědomila, jaké mám štěstí, že jsem se jich dožila. Přeji Vám pevné zdraví. Věra Žatecká

Na vlastní triko do kyperské ZOO

Hana Práglová 2.5. 21:54
Moc pěkné povídání.Na Kypru jsem sice ještě nebyla,ale při čtění tohoto příspěvku,-jako bych tam byla.Díky moc.Můžete-li,pokračujte!!

Jaro

Jaroslava Urbanova 1.5. 09:41
Krásné jarní verše. Děkuji Jarka Urbanová

Prká se

Hana Práglová 26.4. 23:14
Jo,to byly časy,kdy jsme s dědečky a babičkami mohli prořívat takové chvíle.jsou to jen vzpomínky.Ale krásné a neopakovatelné!!!!!!

O studánkové víle

Hana Práglová 26.4. 13:54
Umíš se zasnít a krásně vzpomínat.Díky.

Jarní svítání

Ivana Horáková 24.4. 10:29
Krásné a dojemné. Děkuji

Jaro z paneláku a jeden zachovalý šedesátník

Helena Kopečná 21.4. 06:12
Dobrý den, promiňte, ale nelíbí se mi, že necitlivě zasahujete do mých textů. Měníte nadpisy a příkladně u tohoto nemá ten šedesátník vůbec co dělat. Je to pointa a ta se neprozrazuje v nadpisu! a proč bylo do poslední věty vloženo slovo pozor jsem taky nepochopila! Měmí to zamýšlený smysl! Zásahy z vaší strany byla provedeny i v předchozích dvou textech a v e-mailu si na totéž stěžovala i moje známá, která sem něco vložila. Nelíbí se mi to! Za svým psaním si stojím a nechci, aby bylo pozměňováno, proto prosím, odstraňte můj profil se vším všudy z vašeho serveru. Děkuji a přeji hezký den H. Kopečná

Vůně jara

Růžena Antlová 20.4. 16:14
Líbí se mi popsání jara moc díky ,úplně jsem se zasnila.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.